Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónaposan lehet a babának...

5 hónaposan lehet a babának szeparációs szorongása?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 28. 21:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2011. ápr. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

miből gondolod h az van neki?


nekem 7 hósóm van, de kb egy hónapja ha kimegyek a szobából üvölt, és nincs kézben, elvan, de ott kell legyek. szerintem meg lehet neki.

2011. ápr. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nálunk is ez van mint nálatok csak még annyival más, hogy az apján meg rajtam kívül nem visel el más embert maga körül.Hihetetlen milyen sírásokat tud produkálni.Már kezdek aggódni.
2011. ápr. 28. 21:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne aggódj! Nálunk is ez volt, kb. 1 hónapig tartott. Én is írtam ki kérdést, megnyugtattak, hogy 5 hós kora körül a babáknak van egy ilyen vissza anyához korszaka, amikor mást nem fogad el, csak akit naponta többször lát, folyamatosan foglalkozik vele. Sajnos ki kell várni a végét. Nálunk is jöttek a látogatók, fél perc után már attól is sírt, ha valaki ránézett vagy csak szólt hozzá. Vigasztalhatatlan volt. Volt, aki meg is sértődött, de nem tudtam mit csinálni. Aztán egyik percről a másikra elmúlt. Annyit kértem minden látogatótól, hogy legyenek vele türelmesek, ne rohanják le. Múlt hét végén még ordított a látogatóktól, most hétvégén viszont voltak itt a Szüleim és a Tesómék és minden szuperül ment, járt kézről kézre, vigyorgott és élvezte, hogy mindenki őt kényezteti! Kitartás, túl kell lenni ezen az időszakon!!!
2011. ápr. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
21:31es vagyok. nálunk sincs el mással rajtam kívül csak apával. de apával nem alszik el, csak velem. a múltkor anyum vigyázott rá 4óra hosszat, a 4 órából 3at visított, egyet meg aludt. Max 10 percet van el anyummal is pl, észreveszi h nincs anya és kész. nálunk már tart kb másfél hónapja, nem tudom meddig tarthat még.
2011. ápr. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!