Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Éreztétek már úgy, hogy sosem...

Éreztétek már úgy, hogy sosem fogy ki a váladék a nóziból?

Figyelt kérdés
12 napja csak porszívózzuk az orrát,de nem csökkent semmit a váladék mennyisége.Egyéb tünet nincs,ezért semmit nem írt fel a doki,én szedek napi 500mg Cvitamint a Gravida mellé.Szerintetek meddig tarthat még?
2009. dec. 10. 08:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Én is mindig úgy érzem. Én adtam neki Rhinatiolt is, mondjuk köhögött is a takony mellé.
2009. dec. 10. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem minél többet szívód annál több termelődik.

Nekem ezt mondták, én nagyon ritkán szívatom,és 2-3 nap alatt elmúlik.

2009. dec. 10. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Komolyan? A doki azt mondta,h azzal segíthetek a legtöbbet,ha minél többet szívjuk.Írjatok még légyszi,h most akkor hogy járunk el helyesebben,köszi.
2009. dec. 10. 08:09
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is azt mondta a doki, hogy szivjam minnél többet, előtt és utánna is orrspray-zem. Én is szivóm neki állandóan és mindig van, mintha nem akarna "kifogyni". Még jó, hogy szerti a porszivót :)
2009. dec. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát ilyen hülyeséget,ha nem szívod kevesebb termelődik... :)

E között nincs össze függés.Mellesleg nekünk is jól esik ha kapunk levegőt és kifújjuk az orrunkat,gondolom a gyerekeknél is ez van...

A kérdésedre válaszolva nálunk is ez volt,2 hétig taknyos volt a lányom,már azt hittem hogy sohasem múlik el.

Mennyi idős amúgy?

2009. dec. 13. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
3,5 hónapos a kislányom,most tartunk a 16. napnál.
2009. dec. 14. 10:11
 7/8 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok

Nekem se írt fel neki semmit a doki,mert nálunk is "csak" taknyosság volt.Azt mondta legyen sokat levegőn(Bár akkor még nem volt ilyen hideg),szívjuk sokat az orrát,elötte fújjuk valamilyen sóoldatos orrspray-el,utána nasivin baby-t csepegtettem neki a nózijába,de nekünk is nagyon nehezen múlt el.Azt mondta a védőnőnk,hogy az ilyen kicsi babáknál normális a 2 hét és azért tart ilyen sokáig,mert ők mindig fekszenek,nehezebben tisztul az orruk,mivel mindig visszafolyik a takony...

Remélem már nem tart sokáig,gyógyuljatok meg! :)

2009. dec. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi nektek.
2009. dec. 15. 08:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!