Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Beoltattátok a 1 és 2 év...

Beoltattátok a 1 és 2 év közötti babátokat H1N1 ellen?

Figyelt kérdés

Ha igen, mik az oltás utáni tapasztalatok? Ha még nem , be fogjátok oltatni?

Az én 14 hónapos kisfiammal rengeteget járunk bevásárlóközpontokba, és olyan helyekre, ahol sok az ember. Mi a párommal már kaptunk oltást. A kisfiamon még gondolkodunk. Véleményekre, tapasztalatokra vagyok kiváncsi. Köszönöm mindenkinek előre is. Sziasztok.


2009. dec. 5. 21:30
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
Péntek reggel kapta meg 16 hónapos kisfiam.Elleneztem én is egy ideig, de ha miattam lenne lélegeztetőn vagy 40 fokos lázzal feküdne és közben azon görcsölnék, hogy mi lesz vele, nem bocsájtanék meg magamnak.Az oltást jobban tolerálta, mint én.Nekem a fejem fájt, a hasam utána, ő pedig csak nyűgösebb volt egy picit.Remélem ennél komolyabb mellékhatás nem jelentkezik.
2009. dec. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
80%
Hisztériakeltésről: Arról nem beszélnek, hogy oltás miatt is vannak emberek kórházban. Pl Debrecenben. Tudom, mert az egyik az ismerősöm. 1 ember lélegeztetőn is van... ennyit erről...
2009. dec. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
63%
Egy vélemény,aki tanult immunulógiát,az tudja,hogy egy oltás mellékhatásának max 24 óra múlva jelentkezni kell,ha nincs tünet,akkor nincs mellékhatás.Egyébként fura,hogy a kismamák,akik önként dalolva viszik a piciket a kötelező oltásra,ennyire tartanak egy influ elleni oltástól,aminek negyed annyi negatívuma sem lehet,mint mondjuk a BCG-nek vagy MMR-nek,valamint 1 naposan már oltják a babákat Mo-on!!!!Ébresztő!!!És nem arról szól egy oltás sem,hogy nem kaphatja el,hanem hogy gyengébb a lefolyása a betegségnek.
2009. dec. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!