Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Beoltattátok a 1 és 2 év...

Beoltattátok a 1 és 2 év közötti babátokat H1N1 ellen?

Figyelt kérdés

Ha igen, mik az oltás utáni tapasztalatok? Ha még nem , be fogjátok oltatni?

Az én 14 hónapos kisfiammal rengeteget járunk bevásárlóközpontokba, és olyan helyekre, ahol sok az ember. Mi a párommal már kaptunk oltást. A kisfiamon még gondolkodunk. Véleményekre, tapasztalatokra vagyok kiváncsi. Köszönöm mindenkinek előre is. Sziasztok.


2009. dec. 5. 21:30
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
81%
NEM,és nem is fogjuk.
2009. dec. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
59%
A vírusra valóban nem hat,DE a vírus által legyengített inmunrendszer miatt könnyebben fertőződik meg bakteriális betegségekkel és ennek kezelésére írják fel:)
2009. dec. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Jövő hét péntekén lesz egy éves.Most pénteken kapta meg az oltást,és az este volt hőemelkedése.Fél órája mértem és semmi,alszik mint a bunda.Még Karácsonyig nem megyünk tömegbe,de aztán MIÉNK A VILÁG!!!Legalább nem kapok szívbajt ha valaki köhög a közelemben :)
2009. dec. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
54%

"Legalább nem kapok szívbajt ha valaki köhög a közelemben :)

" na ez a média hisztéria keltésének az eredménye.

2009. dec. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
76%
Médiahisztériának nevezed, hogy tájékoztatnak arról, hogy kismamák, huszonévesek és pici babák halnak meg, vagy fekszenek intenzíven az újvírus miatt? Szerinted ez hisztériakeltés?
2009. dec. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
74%

Ez hisztériakeltés. Mivel a sima influenza is okoz ilyet. Sőt.

Ha be vagy oltatva, akkor sem nyugodhatsz meg egyáltalán: egyrészt az oltás is káros lehet, másrészt meg ugyebár, mint kiderült, csak 70-80%-ban véd. Hát rohadtul megéri beadatni.


[link]

2009. dec. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
22:26-os: Látszik, hogy tájékozott vagy a témában... :S Halált sem a vírus okoz, hanem a szövődmények, ami viszont antibiotikummal kezelhető.
2009. dec. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
74%
Az a baj még mindig vakon hisznek a kereskedelmi tévéknek,külföldön már rég nem téma ez.
2009. dec. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
80%

nem és nem is fogom (15 hós).


hisztériakeltés van az országban emberek ébredjetek!!!


Szóval nézem a híradót, mi van benne? Influ így, influ úgy, ez halt meg, az van lélegeztetőgépen, újabb oltópontok, még több, mindenki menjen, fusson, szaladjon beoltani magát, mert már 26 (!!!) ember lélwgeztetőgépen van. Naponta kb 50-10 ember hal meg a keringési elégtelenségek, rák, vagy szívbetegség következtében, ezzel nem foglalkoznak annyit, mint az influval. Mi megy az osztrákon? Adóügyek, betegbiztosítás, Afganisztán, egy gyilkosság....és ennyi. Egy szó sincs a H1N1ről, semmi.


Mire jó ez a riogatás? Én nem vagyok beoltva, és nem is leszek. Pedig ingyen lenne, szóval még csak nem is az ára miatt, amit szintén nem értek. Ha ennyire fontos, és nélkülözhetetlen ez az oltás, miért 2-3000 forintot kérnek érte? 50 forintba kerül az előállítása, és mire hozzánk eljut, 1090 forint lesz belőle. Vagyis nem ennyi, mert az oltóanyagot el kell vinni A-ból B-be, s mivel hatalmas mérete és súlya van egy vakcinának, ez darabonként 300 forintba kerül...

Jó magyar szokás szerint lett kikalkulálva az ára, a kecske mindenképpen jóllalik, de vajon a káposzta megmarad-e?

2009. dec. 6. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
57%
IGEN, mINDENFÉLEKÉPPEN. Hány embernek kell még meghalni, hogy végre észhez térjenek ebből a hipnózisból a magyar emberek? Én kötelezővé tenném! A fiam 16 hósan megkapta, így vagyok nyogodt. Kérdezzétek meg annak a 2 csecsemőnek azsüleit, akiket gépekkel lélegeztetnek az emberi butaság ( nem oltás) miatt. Mi baja lenne?
2009. dec. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!