Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Beoltattátok a 1 és 2 év...

Beoltattátok a 1 és 2 év közötti babátokat H1N1 ellen?

Figyelt kérdés

Ha igen, mik az oltás utáni tapasztalatok? Ha még nem , be fogjátok oltatni?

Az én 14 hónapos kisfiammal rengeteget járunk bevásárlóközpontokba, és olyan helyekre, ahol sok az ember. Mi a párommal már kaptunk oltást. A kisfiamon még gondolkodunk. Véleményekre, tapasztalatokra vagyok kiváncsi. Köszönöm mindenkinek előre is. Sziasztok.


2009. dec. 5. 21:30
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
56%
Nem és nem tervezem .
2009. dec. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
54%
vélemény h1n1n111hn1 csak hisztériakeltés minden évben voltak és lesznek olyan infulenza törzsek amik mutálódnak mégsem pusztul ki az emberiség csak hát van téma ami eltereli a figyelmet a válságról és a politikusok napi disznóságairól! ennyi a véleményem ha megbetegszem orvos,antibiotikum kúra sok folyadék és fekvés.
2009. dec. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
86%

én szívem szerint szeretném, de párom nem.még meglátjuk.

15hós

2009. dec. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
64%

Egyetértek a 2. válaszolóval.

Nem és nem is fogjuk, sem magunkat. De ebből megint vita lesz...:S

2009. dec. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Igen,20hós,mert mi is járunk sok ember közé,igazából csak azért,hogyha elkapjuk ne legyen szövődménye,ami miatt kórház lenne a vége.Nem lett még csak hőemelkedése sem.
2009. dec. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

IGEN!

14 hós ikrek, semmi bajuk nem lett az oltástól, 1 hónapja lettek oltva. Az egész család be van oltva és nekünk sem lett semmi bajunk az oltástól!

(A kismama ismerőseim is beoltatták a gyerekeiket, nem tudok mellékhatásról.)

Az orvosnőnk is ajánlotta, amikor megkérdeztük tőle, ő is azt mondta, hogy a praxisában még egyik babának sem lett baja a védőoltástól, pedig már sokat beoltott.

2009. dec. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
49%
Mi nem oltattuk be, inkább nem megyünk bevásárlóközpontokba. Sőt, még a sarki közértbe sem viszem le. Gyakorlatilag csak sétálni megyünk ki, ott meg ugye nincs tömeg. Állandóan fertőtlenítek mindent és mi beoltattuk magunkat a férjemmel. Mi így próbálunk védekezni.
2009. dec. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
74%
A szomszéd 16 hós kisfiúnak 2 napja 40 fokos láza van az oltástól, szóval én inkább nem erőltetem.
2009. dec. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
52%
14 hósomnak semmi baja nem lett,37 volt 6 órán át a hője,de aztán elmúlt.Amúgy az antibiotikum nem hat a vírusokra...(ahogy az egyik válaszoló írta)
2009. dec. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Hétfőn kérek időpontot a dokitól,hogy mikor vihetem beoltani. Elég sokat mászkálunk mostanában tömegben,ráadásul édesanyámról kiderült,hogy beteg és kemóra fog járni. Már csak miatta is oltatom a 14 hónapos kisfiamat és magamat is.
2009. dec. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!