Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehetséges, hogy ennyire...

Lehetséges, hogy ennyire lassan jönnek a fogai?

Figyelt kérdés

Kisfiam 17 hónapos,és még csak 8 foga van.Nagyjából fél éve nem jött ki egy sem.

Látom,hogy készülődnek a szemfogai,de már hónapok óta semmi.

Másnál is volt ilyen?


2009. dec. 3. 11:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Az én 16hos fiamnak is 8foga van.11honapossan jott az elsö ketto majd 3honapig ismét semmi,2ho allat meg 6db.Na volt is szenvedés.Most örülök hogy egy nár napja hadja aludni szegénykém,mert szörnyü 2honapon vagyunk tul.Ne aggodj jönnek majd azok a fogacskák:)
2009. dec. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én fiam is 17 hónapos. Eddig 8 foga volt, most egyszerre 8 bújt vagy éppen bújik ki. Pár napig nem is akart szilárdat enni, jól megviselte.
2009. dec. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
15 hónapos kisfiamnak 3 foga van. 11 hónaposan, 12 hónaposan, meg 14 hónaposan jöttek ki neki. Úgyhogy lehetséges. Ez az a téma, amiért nem tudsz semmit tenni, nem lehet gyorsítani. Majd jönnek szépen egymás után, ne aggódj! Én nem parázok ezen, fog nélkül úgysem marad.
2009. dec. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,akkor nem egyedi eset a miénk.
2009. dec. 3. 14:34
 5/5 anonim ***** válasza:

Azt hiszem mi "nyertünk" :) A 20 hónapos lányom még csak 6 teljesen kibújt és 2 félig kibújt foggal büszkélkedhet.

Szóval, igen, másnál is van ilyen :)

2009. dec. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!