Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti nem érzitek néha magányosna...

Ti nem érzitek néha magányosnak magatokat?

Figyelt kérdés
Az összes barátnőm dolgozik, ide-oda utazgat, jobbnál-jobb programokon vesz részt, nem igazán van idejük rám. Imádom a gyermekemet, a legnagyobb boldogság az életemben, ám sokszor nagyon izoláltnak érzem magam, pláne ha az idő is rossz, itthon gubbasztunk a 4 fal közt. Most, hogy influenzaszezon van, nem is nagyon merek közösségbe menni vele, mert még pici. Nem vagyok depressziós, nagyon kerek most az életem, leszámítva ezt a bezártság-érzetet, ami néha rámjön.
2013. dec. 30. 15:56
 1/3 anonim ***** válasza:
De igen. Nekem 2 lanyom van. A nagyobbik 3 eves a pici fel eves. Probalj uj baratokat szerezni! Lehetoleg kisgyerekeseket. Jarjatok ossze menjetek setalni, kavezni ilyesmi. Ha van vki akire rabirod bizni a picikedet akkor nelkule is jarj el. Ha vegkepp nem tudtok kimozdulni akkor probald otthon hasznosan eltolteni az idotet! Jatszatok, sutogessetek, nezz filmet, csinalj egy nagyobb takaritast, ilyesmi! En tudom mit erzel! En kulfoldon elek a parom mindennap dolgozik! Angliaban vagyunk minden nap eso! Baratok, csalad sehol! Volt ido hogy azt hittem megorulok!!
2013. dec. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajnos egyre kevesebb barátom van, elkoptak az idők folyamán, pedig keresem őket.. :( Ők még gyermektelenek, nehezen tudjuk összeegyeztetni a találkozókat is.
2014. jan. 2. 14:48
 3/3 anonim ***** válasza:
Dehogynem!!!! Pedig pl telefonon stb sokat keresnek. Az mondjuk inkább idegesít. De olyan fura, hogy a nagy pörgésből hirtelen nem találom a helyem. Nem köt le a nagytakarítás pedig én is próbálkoztam vele. Megcsinálom gyorsan a házimunkát és utána .........passz. Tudod mi az érdekes? Akkor is magányos vagyok ha a párom és a nagylányom itthon van. A hideg miatt és mivel a lakás még félkész szinte csak a szobába tartózkodunk a babával. Kivétel mikor sétálunk. Amikor du a család nagyja hazaér vagy pl hétvégén akkor is teljesen kirekesztettnek érzem magam. Mindenki éli az életét a megszokott ütemben. Kimennek az udvarra, pakolásznak, beszélgetnek a szomszédokkal stb. Én meg nem hagyhatom bent a babát. A tv nem köt le hosszabb ideig. Már lassan netfüggő leszek, mert állandóan itt lógok hátha itt valami csoda történik :) Egyébként tudom, hogy amint nagyobb lesz a baba már nem lesz gond.Viszont most még nagyon nehéz így. Ja és igen a barátok. Vagy olyan van akinek még nincs gyereke és néha a legalkalmatlanabb időben jönnek vagy szintén van gyerek és nem tudjuk összehozni...
2014. jan. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!