Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kivinnéd 1év körüli babádat a...

Kivinnéd 1év körüli babádat a temetőbe?

Figyelt kérdés
2009. nov. 27. 19:54
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem simán el lehet vinni a temetőbe,de temetésre nem vinék gyereket,úgy 15 éves korig...
2009. nov. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
75%
Kislányom 8HETES kora óta minden nap/másnaponta jár a temetőbe. Most 5,5hónapos. Semmi baja,nem rossz helyre viszem,hanem a nagybátyjához.
2009. nov. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
79%

Én azért nem vinném ki,mert nem tudnám neki megmagyarázni,hogy itt csendben illik lenni.Szerintem sok embert "zavarna" egy sikítozó,rohangáló vagy kacarászó esetleg nyűglődve síró kisgyerek.

Én ezt tiszteletben tartva inkább nem.

2009. nov. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
72%
Corynebacterium diphtheriae baktérium lehet a talajban, a tetanusz egyik fajtája, azt hiszem. De a védőnő adott egy tájékoztatót az 1. védőoltás előtt abban benne van. De én azt már kidobtam. A lényeg az, hogy kapnak ellene oltást.
2009. nov. 28. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván nem hagynám hogy a gyerekem sikitozva rohangáljon a sirok között!!Igy elkerülhető a ledőlő sirkő veszélye és a földevés!!

Emberek a szeretteinkhez megyünk nem pedig játszótérre.

Az én egy éves lányom teljesen normálisan kézenfogva sétált mellettem,és egy szava nem volt.És ha lett volna??

Előtte meg babakocsiban toltam végig.

2009. nov. 28. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan vidd ki, semmit sem fog érteni, csak bámészkodni fog. =)
2011. aug. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!