Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek kimehetünk? Te...

Bea24 kérdése:

Szerintetek kimehetünk? Te kivinnéd? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Három utcányira lakik tőlünk egy szintén babás barátnőm és ma meghívtak minket. Babakocsival mennénk, össz-vissz egy 20 perces séta lenne. A hőmérő -4.3 fokot mutat, ami szerintem elég hideg és nem tudom, kivihetem-e?
2009. dec. 21. 13:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem pont ma mondta a gyermekorvos, hogy -3 alatt ne vigyem ki. Az én kisklányom fél éves. Busz nincs? Talán még azzal bevállalnám.
2009. dec. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Tittiritty ***** válasza:
Mennyi idős a pici?
2009. dec. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát persze, hogy kiviheted,a friss levegő nem árt!Jól bugyoláld be(sapka homlokra jól lehúzva,overál,, takaró...)Mi minden nap kinnt vagyunk fél órát,mert különben tök nyűgös!Így jobban alszik, eszik, és persze fele annyit nem beteg!Szerintem vidd ki nyugodtan!

2009. dec. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Persze. Vidd nyugodtan!!

Jól beöltözteted és kész.

Szerintem még be is alszik, jót tesz majd neki a friss levegő :)

2009. dec. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Hát én bizony vittem minden nap -10 fokig kényszerűségből és mert szerintem így is kell a szabad levegő.

Baja egyszer sem lett, sem megfázás, sem más probléma.


A radiátoron megmelegített takaróba és kezeslábasba öltöztettem, alatta még dupla melegített takaróval vittem. Az arca elé pedig sálat tettem, hogy védje. A babakocsi nyílását pedig a legkisebbre húztam össze. Akár a babakocsit is letakarhatod.

2009. dec. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Tavaly télen hasonló hidegek voltak, mi kivittük az akkor fél év körüli fiamat, semmi baja nem lett. A mi dokink -5 fok-ban szabta meg ezt a határt. Jól bugyoláljátok be, és nyugodtan kivihetitek, hiszen csak 3 utcányi távolságról van szó, nem egy hosszú sétáról.
2009. dec. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat, a kislányom 4 és fél hónapos most, akkor majd jól bebugyolálom, remélem nem fázik meg! Egyébként 3 óra körül mennénk!
2009. dec. 21. 13:19
 8/12 anonim ***** válasza:
Nyugodtan vidd ki a friss levego nem art neki. Oltoztesd fel jol, hogy ne fazzon meg.
2009. dec. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A lányom február elején született, azon az éven nagyon kemény tél volt, a szoktatást egy hetesen kezdtem, ablaknyitogatással. 2 hetes korában -10 fokban órákat sétáltunk. A lényeg, hogy overall, bundazsák, 2 sapka és vastag pléd legyen rajta (alatta) na, meg, ha nagyon picibaba akkor textilpelus az arcára terítve :)) Boldog Ünnepeket!
2009. dec. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor neki vágunk! :) Nektek is Boldog Békés Babás Ünnepeket!
2009. dec. 21. 13:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!