Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Esőben kivinnéd babakocsival...

Esőben kivinnéd babakocsival esővédővel a 4hónaposodat?

Figyelt kérdés
Eléggé elvan borulva, de 3ra kell mennünk a paphoz, a keresztelő miatt, minden szombat 3, szóval nem tudom elnapolni.KOcsi nincs itthon, kb 10perc séta innen
2011. máj. 14. 08:52
 1/3 A kérdező kommentje:

És mit adnátok rá?

Hideg nincs, 25fog körüllehet

2011. máj. 14. 08:53
 2/3 anonim ***** válasza:
Kivinném, nem kérdés, ha kell menni. Esővédő teljesen jó. Adnék rá egy hosszú ujjú felsőt és egy hosszú nacit. Vinnék azért váltásruhát, ha beesik az eső a lábára legyen másik. De mondjuk én mindenhova mindig viszek váltásruhát:) Szerintem vidd ki bártan.
2011. máj. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia


En is kivinnem.Sot en nem csak akkor megyek ki esoben amikor kell.Kislanyom akkor alszik a legjobbakat a babakocsiban.

Rarakom az esovedot a babakocsira en is vizallo ruhat veszek fel es lesetalunk a kozeli parkba, ahol beulunk egy fedett padra.A Kicsim alhat a friss paras levegon en meg addig olvasok.

Kb 1.5 hete minden nap esik, igy mindig alvas idoben megyunk levegozni.Jatek idoben nem lehet ugye, mert esoben se hintazni, se maszokazni nem tudna.

15 honapos a kislanyom

2011. máj. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!