Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi baja lehet a babának ha...

Mi baja lehet a babának ha nincs minden nap kint? Őszintén Ti minden nap ki viszitek babátokat?

Figyelt kérdés
2009. nov. 26. 12:12
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
Én nem gondolom, hogy a gyerek sétáltatása a főzés rovására kell, hogy menjen. Mi is minden nap sétálunk, kivéve, ha nagyon esik és fúj a szél. Főzni akkor főzök, mikor alszik, de ha mégsem úgy jön össze, nem dől össze a világ, ha a férjem egyszer-eygszer nem meleg ételt vacsorázik. Legalábbis ezt ő nem veszi zokon.
2009. nov. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
88%
Érdekes vonatkozása érdekel a sétának... össze lehet egyeztetni az érdekeket, de ha egy párkapcsolat a főtt étel kérdésén bukik el, az nem sokat ér. A baba sétáltatása jót tesz a szülőknek is! Ha apa egyszer leviszi egymaga a gyerkőcöt, úgy hogy előtte egyszerre fölöltöznek mindketten, nem hagynak otthon semmi fontosat, üvölt a gyerek, mert öltözni kell, nehéz a babakocsi, fél kézzel zárod ki-be a lakást, pont mikor elaludna, jön egy ismerős is addig ugyulu-bugyulu, hogy fölébred... hazafelé izgulsz, hogy ne fogyjon el a türelme, míg haza nem értek... nos, bármikor összeütök egy háromfogásos ebédet inkább!És mi lenne, ha apa sétálna és anya addig megfőzne? Csak akkor működik a család, ha mindenki 120 %-ot belead egymásért, nem pedig azon izgulok még ráadásképp, hogy megfelelően ki tudom-e szolgálni a férjemet.
2009. nov. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
37%
Utolsó:És ha nekem nincs annyi pénzem,hogy mindennap kaját rendeljek valahonnan??
2009. nov. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
50%
utolsó=12:54
2009. nov. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%

ha nem fúj nagyon és nem esik, akkor sétálunk. nem 100 fogásos kaját főzök, hanem olyat ami megvan amíg alszik. néha nem főzök, akkor sem dől össze a világ.

de. takarítunk, besegít, amiben tud, 18 hónapos. aztán ebédel, alszik, addig én főzök pl. aztán megyünk sétálni. 1,5 órát kint vagyunk kb.

2009. nov. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
38%

Szia


Nekem lassan 4 hónapos a kicsi lánykám,és amióta bejött ez a hideg,van hogy egy héten csak 1-szer megyünk sétálni,és így is makk egészséges kis csaj.. /kopp-kopp-kopp/ Vagy van,hogy egyszer sem.. Attól függ,hogy milyen kedvünk van... Szó szerint.. Ha nyűgős,akkor biztos,hogy nem viszem ki... Akkor örülök,hogy végre elalszik,és kész... Amúgy szeret sétálni,mert majdnem mindíg elringatja a kis seggét a kocsi,és jókat szokott aludni is közben. Meg amúgy rendes "felnőtt :)" kocsiban is imád utazni... :)


Most pl a héten eddíg egyszer voltunk sétálni,de lehet,hogy most elmegyünk,mert jót aludt most kivételesen,és így biztos nem lesz nyűgi...:) De amúgy is szerintem megyünk vásárolni apával ha haza jön,szóval séta megoldva... :)

2009. nov. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
én minden nap kiviszem sétálni, van, hogy többször is (na persze zuhogó esőben, vagy orkán erejű szélben nem). 16 hónapos, egészséges kisfiú. De hogy ettől-e, azt nem tudom. Szerintem nem tragédia, ha nem viszed ki minden nap, de ha teheted, azért sétáljatok minél többet. Jó neked is, neki is. Boldog babázást!
2009. nov. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
62%

12:54.Miért kell ilyen fellengzősen válaszolni?

Kérdésre.Én sem tudom mindig kivinni sajna(3 hós), mert vagy az idő olyan, vagy ő alszik el úgy hogy későn kel pl. délután.Délelőtt meg álatalában igenis főzök, mert enni meg kell, nemcsak apukának, nekem is hogy legyen elég tejci.Párizsis kenyérrel meg nem lehet jól lakni, tehát főzni kell!!Nekünk sincs plussz pénz a kajarendelésre.Persze akinek van az könnyen sétál egész nap a babával.

Na meg a másik fő ok, hogy nem is nagyon szereti.Van hogy 10 perc visítás után elindulunk(akkorra elalszik nagynehezen), teszünk egy kört, és fél óra múlva mire hazaérünk van hogy ordítva kel.Hát ha ez az utcán jön rá, elég ciki.Pedig én lennék a legboldogabb ha mondjuk legalább ebéd után sétálhatnák vele legalább egy órát, és persze nem gyomorideggel hogy mikor kel fel.

Mi kertes házban lakunk, és míg olyan idő volt, órákat is aludt a kocsiban kint, de volt hogy egy órát is tologattam mire rendesen elaludt.((Rossz alvó a drágám.

Remélem ha már ülni tud és úgy viszem akkor jobban tűri majd.

Hát hogy egy babának mitől lehet baja meg mitől nem, senki nem tudja megmondani.Minden baba más, más immunrendszerrel.Szerintem a betegeskedés nem ezen múlik.

2009. nov. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
utolsónak: a fiam is sírt,amíg feküdt a kocsiban, mikor már ült, azóta szeret sétálni:) kitartás, nemsokára jobb lesz:))
2009. nov. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%

Mi sem megyünk mindennap sétálni, viszont nagyon fontos (főleg télen!), hogy mindennap egyszer-kétszer szellőztessük ki a szobákat!

Egyébként azért lenne fontos sokat kimenni, mert a levegő tele van "apróbb-cseprőbb" vírusokkal és a gyerek szervezetébe így tudnak bejutni és ezáltal erősödik az immunrendszere.

2009. nov. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!