Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki császárral szülte a babaájá...

Ki császárral szülte a babaáját, benn lehetett az apuka mütét közben? Ha igen melyik kórházban?

Figyelt kérdés
én hamarosan programozott császárral fogok szülni Pécsen az Édesanyák úti klinikán, ott benn lehet az apuka?
2009. nov. 26. 12:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Szia! Én is progis császárral szültem. Nálunk sajnos nem lehetett bent a párom, mert nem tudták mi lesz a műtét kimenetele. Szerencsére minden rendben volt. De az ajtóból kukucskált. :) Az őrzőbe rögtön bejöhetett. Eger megyei.
2009. nov. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Sehol nem lehet bent műtét közben, max. egy üvegen keresztül nézheti az eseményeket.
2009. nov. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Én is úgy tudtam, hogy nem lehet bent, erre egyik ismerősöm mondta, hogy ő bent volt, mikor párja szült császárral, és ő vágta el a köldökzsinórt. Érdekes volt. Miskolcon szült a lány.
2009. nov. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
miskolc megyei kh. és benn volt a férjem, bár a köldökzsinórt nem ő vágta el- de hatalmas élmény volt
2009. nov. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Szia!Székesfehérváron bent lehet az apuka.De lehet hogy ez orvos függő is.
2009. nov. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Én is császárral szültem és beengedték a férjemet.Nem csináltak belöle ügyet.Szombathely Markusovszky kórház.
2009. nov. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Szintén Szombathely, Markusovszky kórház. Apa simán bejöhetett, és végignézte az egészet, sőt, a kezébe nyomták egy pillanatra a kislányom, mikor kikapták. :-)
2009. nov. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, de jó lenne ha Pécsen is lehetne ez, gondoljátok ha megbeszélem a dokimmal, akkor ő rajta fog ez múlni?
2009. nov. 26. 12:58
 9/17 anonim ***** válasza:
Én az Édesanyák útján szültem januárban, igaz sürgősségi császárral, de nem volt bent a férjem, bár bennem fel sem merült, hiszen az egy műtét, ahol steril körülményeknek kell lenniük. Szerintem nem is tudna igazán segíteni a jelenlétével, hiszen le leszel szíjazva, és a fejednél ott áll az altatóorvos és egy asszisztens is.
2009. nov. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Győrben császároztak, és szerencsére ott nem lehetett bent. Mi apás szülést terveztünk, a vajúdás alatt végig bent volt, aztán császározni kellett sajnos, de a az egy műtét, így örülök, hogy nem nézte végig.
2009. nov. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!