Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akiknek pár hónapos pici...

Akiknek pár hónapos pici babájuk van hogy birjátok ezt az ideget?

Figyelt kérdés
H1N1 től nagyon félek!!!!!!!én még terhes vagyok,most is félek,de akiknek kis babájukvan 1-2 hónapos ti mit éltek át???annyira félek elne kapja ha megszületik:(
2009. nov. 25. 23:57
 1/8 A kérdező kommentje:
És hát persze mindenki azzal nyugtatja magát,hogy fel van fójva ez a dolog, és remélem tényleg igy van,de milessz ha eljön a mi falunkba is és elkapja baba ??1 hónapos babát hogyan kezelnek????én be vagyok szarva!
2009. nov. 26. 00:00
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ennyire ne görcsölj!!!

Ha minden szezonális betegségnél így görcsölsz, bele fogsz bolondulni! Gondolok itt a Rota és a Salmonella vírusokra például, ezeket sokkal nagyobb esélye lesz mindíg is elkapni, mint ezt az új vírust.

2009. nov. 26. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az elözönek igeza van.

Majd szoptasd a babádat,és erösíti az immunrendszerét,megvédi öt....

Ne aggódj nem lesz bajotok......

Tényleg nagyon túlzásba viszik ezt a dolgot.Külföldön már nem ennyire "borzalmas"dolog.Aki elkapja pár nap alatt komplikációk nélkül átmegy mint egy átlag influenza.

2009. nov. 26. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
13%
Vagy belehal a tüdővérzésbe...
2009. nov. 26. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Utolsó: Nem rátok gondoltam, bocs, nehogy félre értsd. csak érzékeltetni szeretném, hogy elbagatellizálni sem szabad ezt az egészet. a félelmed érthető, de nagyjából ki vagyunk szolgáltatva ennek a vírusnak, legalábbis gyermekeink mindenképp. de tény és való, hogy a betegek 99%-a meggyógyul hamar.
2009. nov. 26. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Figyu,ha megszületik a babád,gondolom ugysem fogod mostanság nagy tömegbe vinni,nem engedsz a közelébe idegent hogy fogdossa őt,a rokonok kezetmosnak,vagy otthon maradnak ha az megnyugtat.Attól hogy kint az utcán a faluban sétáltok nem lesz bajotok...most ha páran tudnák hogy én nyugtatok valakit hülyére röhögnék magukat,mert az egyik legnagyobb parás vagyok én is,de tényleg nem élhetünk burokban,és csak rosszabb lesz ha mindentől félni kezdesz.Tavaszra elvileg enyhül a dolog.
2009. nov. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

a fiam 10 hetes, mi csak sétálni járunk, apa vásárol, és minden olyat ő intéz, ahol emberek megfordulnak.

nem jönnek látogatók, mi sem megyünk. A párom már beoltatta magát, én most megyek... szóval lényegében mi karanténban vagyunk, nem is nagyon juthat be a vírus...

de nem hiszem, hogy rettegned kellene, az sokkal többet árt nektek... jó alaposan moss mindig kezet,és na puszizkodj senkivel, lehetőleg kerüld a tömeget.

2009. nov. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem foglakozom vele.

Ezzel az erővel azon is parázhatnék, hogy elüt egy auautó, szívrohamom, agyvérzésem lesz...

2009. nov. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!