Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák akiknek több gond van...

Anyukák akiknek több gond van a babájával, hogy bírjátok?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra,hogy nehezen megy a szoptatás,nem alszik nappal vagy éjszaka,hasfájós,sokat bukik,ha leteszed egyből ordít és mindig fogni kell,nem akar enni stb.Nálunk nincsenek ilyen gondok csak érdekelne hogyan lehet megbírkózni azzal ha nem mintagyerekünk van.
2010. júl. 28. 10:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs tökéletes baba ebből a szempontból, valami úgy se jön össze úgy, ahogy eltervezted. Nálunk nem szopizott rendesen, lapos a mellbimbóm, ezért kiemelővel szoptattam és viszonylag korán kiegészítést is kellett adni neki. Az első 3 hónapban sokat sírt a hasfájás miatt, már szinte mindenen végigmentünk, mire elmúlt. Nappal alig aludt, csak egy-kétszer 3/4 órát, az éjszakát viszont szerencsére már 5 hetes korában átaludta.

Néha nehezen ment, de amikor rám mosolygott, minden bajom el volt felejtve. Most 9,5 hónapos, rengeteg mindent megeszik, nappal 2*2 órát alszik az éjszakai mellett. Ő mostanra lett mintababa. :)

2010. júl. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nálunk az első 3 hónapban szörnyű hasfájás gyötörte,aztán nem igazán találja fel magát,nem játszott el egyedül.aztán a fogzás tette be a kaput.éjjel nem akar aludni.néha én is sírok.de aztán reggelre kipihenem magam valahogy.de néha nagyon nehéz.
2010. júl. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nehezen. sok türelemmel. nálunk még segítség se volt.

nehezen, nehezen. de ki lehet bírni. a kislányom 20 hónapos, és látod, még élek. az ember sok mindent kibír, főleg ha a gyerekéről van szó, bár ebben az esetben épp a gyereket kell kibírni. :)))))

2010. júl. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!