Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy kezelitek azt amikor...

Hogy kezelitek azt amikor elszakad a cérna?

Figyelt kérdés
Egyre többször fordul elő, hogy nem tudok nyugodt maradni, amikor éjszaka már 77-szer felkelünk. Olyankor van hogy csúnyán szólok. Másnap meg persze lelkiismeret furdalásom van. Hogy küzdjem le a mérgemet? 8 hónapos és ez megy már születése óta. Úgy érzem hogy rossz anya vagyok.
2009. nov. 25. 08:36
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
igen, miert nem hallottal meg maganrendelesrol?
2009. nov. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
hát lehet, hogy orvos vagy, de úgy tűnik, a homeopátiához nemigen értesz, csak az allopátiához. a homeopátiás szerek olyannyira felhigítva tartalmazzák a különböző anyagokat, hogy az nem lehet káros. Pl. van arzénból (!) készült homeopátia is, és nem hal meg tőle az ember. Olyasmi hatásmechanizmus, mint az oltások: az immunrendszert aktiválják. Tessék utánaolvasni. ;)
2009. nov. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Én csak azt nem értam, miért kell már a gyerekeket is leszedálni,m vagy fájdalomcsillapítóval tömni.

Homeopátia ide vagy oda.

2009. nov. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
a homeopátia nem leszedálja hanem természetesen nyugodtabbá teszi ami a babának is jobb. az én kislányom meg van őrülve fogzáskor, nem sezik nem alszik nem játszik...hacsak nem adok neki chamomillát. amitől neincs baja, csak nyugisabb lesz. na nemtökély de jobb. pont mivel nem akarok neki feszt fájdalomcsillapítót adni.
2009. dec. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Vagy is lenyugtatja, tök mindegy.

Én már kezdek ebben az egész homopátiában kételkedni.

2009. dec. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

most tudtam visszaaolvasni a valaszokat...

kedves valaszolo, nem jol ertetted, nem, hogy nem vagyok eleg tajekozott orvos vagy nem orvos letemre a homeopatia teruleten, hanem nem hiszek benne...ez nagy kulonbseg...es ezert nem vonhatsz kerdore. biztosan a te szkateruleteden is vannak olyan reszek amivel nem ertesz egyet, megsem dorgolom az orrod ala...

2009. dec. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!