Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy kezelitek azt amikor...

Hogy kezelitek azt amikor elszakad a cérna?

Figyelt kérdés
Egyre többször fordul elő, hogy nem tudok nyugodt maradni, amikor éjszaka már 77-szer felkelünk. Olyankor van hogy csúnyán szólok. Másnap meg persze lelkiismeret furdalásom van. Hogy küzdjem le a mérgemet? 8 hónapos és ez megy már születése óta. Úgy érzem hogy rossz anya vagyok.
2009. nov. 25. 08:36
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

09:13

Ja és alul fölül jönnek a fogai.

2009. nov. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
0%
a sedatif pc elkabitja a babat, jo, hogy ettol nyugodtabbnak tunik az alvasa a szulok is pihenhetnek de nem a problemat oldja meg, hanem begyogyszerezve elhallgattatja a gyereket. mi ugy oldjuk meg a zurosebb ejszakakat, hogy vagy magunk koze vesszuk vagy en megyek vele mashova aludni, de ha osszebujunk valahogy jobban alszik a babam. en nem hiszek ezekben az auras spiritiszta elkepzelesekben, de miota visszamentem dolgozni reszmunkaidoben(tehat a babam rovid idore masra van bizva,1 eves)mintha rosszabul aludna ejszaka, szoval azert abban hiszek, hogy megviseli oket minden apro valtozas es nagyon erzik az anyjuk hangulatat.
2009. nov. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

a sedatif pc nem homeopátiás? nekem a gyógyszerész anno úgy emléxem a homeós könyvecskében nézett utána. mondjuk mi nem azt használtuk, hanem a chamomillát, ami nem használt. :D

deha a sedatif is homeós, akkor az nem "elkábítja" a babát, hanem igazán segít.

2009. nov. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
vazzeg, én kinyírom magam a betegtájékozatóktól! Utánanéztem ennek a homeós dolognak a neten... minden szép jó, a legvégére meg odavan írva, hogy "csescsemőknek nem adható a fulladás veszélye miatt" Mié, összetörni nem lehet , és poralakban odaadni?! De úgy látom ez is homeós. Lehet hogy egy kicsit elkábítja, de nem kell rászoktatni. Ha máshogy nem megy, lehet ez nálatok beválik... de azért egy másik gyógyszerészt is megkérdeznék, hogy "viszik"-e az anyukák ilyen gondra?
2009. nov. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
A Sedatif PC homeopátiás szer,ezekben annyira alacsony a hatóanyagtartalom,h nem lehet rá azt mondani,h bárkit is el tudna kábítani.Egyébként mivel homeopátiás,kisbabáknak is adható.(Ahogy valaki írta,feloldva,nem egyben.:))
2009. nov. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

A 10:27-es válaszoló tájékozódhatna a homeopátiáról!A homeopátia MINDENKINEK adható!Nem gyógyszer, így nincs mellékhatása és hozzászokni sem lehet.Nem kábít el!Sokszor még a gyógyszerészek sem elég tájkozottak, ugyanis ezt egy külön tanfolyamban oktatják nekik.Nekem homeopátiás orvos barátom szokott segíteni, meg van egy kiskönyvem is amit gyógyszertárban vettem.

A sedatif PC is adható babáknak, csak ne 2, hanem 1 szemet adj, és igen összetörve, vízben feloldva.

Egyébként nálunk is ez a helyzet, van hogy jobb és van hogy rosszabb.Ő már 10 hónapos.Néha már azt hiszem sose lesz jobb!

Kitartást neked!

2009. nov. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
50%
Nem olvastam végig a válaszokat, de azt írtad, hogy amint elalszik, beteszed a kiságyba és már ébred is. Altasd a saját ágyában és akkor nem kell óvatosan becsempészned a helyére.
2009. nov. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

én vagyok, aki a sedatifot javasolta.

nem kábítja el a babát, és nem lesz tőle begyógyszerezve...ha xanaxot adsz neki, az elkábítja, de ez nem. HOMEOPÁTIA! ezért adható babáknak, terheseknek is.

igen, az van a tájékoztatón, hogy a fulladás miatt nem adható, de fel kell oldani kis vízben, ahogy előttem írják.

ezen az elkábtós dumán jót röhögtem :)

2009. nov. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

10:27 es valaszolo vagyok

kar volt annyira jol szorakozni a valaszomon, mert a Sedativ pc nem szenteltvizet tartalmaz hatoanyagkent, hanem nyugtato hatasu gyogynovenyeket, amik igenis kabito hatasuak. nem azt mondtam hogy bedrogozzak a babat de a nyugtato hatast ezaltal er el. mint a neve is mutatja sedativ=kabito hatasu. amugy orvos vagyok, de ti biztosan jobban tudjatok...

2009. nov. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

:)

orvos részmunkaidőben?

2009. nov. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!