Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » NAGYON MEGIJEDTEM! Volt már...

NAGYON MEGIJEDTEM! Volt már ilyen v-kivel?

Figyelt kérdés

Ma kapott a b.nőm babája (2 h) kötelező oltást meg a peonomokokuszra oltást. Azután mentünk sétálni kb 1ó telt el és a babája elsápadt,a szája lila lett és hiába szólongatuk nem kelt fel, már csak arra hogy b.nőm kikapta a kocsiból és el kezdte rázni és szép lassan vissza tért a szine meg magáhoztért. Én úgy megijedtem hogy megállt bennem az ütö,már a legroszabbra gondoltam.

Volt már v-kinek ilyen ,vagy v-mit tud, vagy olvasot v-ki ilyet?


2009. nov. 24. 19:12
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
Jobbulást neki!!!!
2009. nov. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
48%

[link]


Ennyi.

2009. nov. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

A mi babánknak is van egy picike lyuk a szívén (először 3 hósan 5x4 mm - t mértek), most 14 hósan 3 x 3 mm, úgyhogy összehúzódni látszik. Én írtam, hogy van neki szívelégtelensége és hogy figyelnünk kell, nem kékül - e, mert akkor valami gond van a szívével és azonnal orvos. De nem kell semmi extra gondozás vagy kivételezés a babánkkal, normál életet élhet. Örülök, hogy megtalálták, mi okozta a problémát, így legalább tudnak segíteni nekik.

Minden jót és jó egészséget nektek. :)

2009. nov. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!