Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » NAGYON MEGIJEDTEM! Volt már...

NAGYON MEGIJEDTEM! Volt már ilyen v-kivel?

Figyelt kérdés

Ma kapott a b.nőm babája (2 h) kötelező oltást meg a peonomokokuszra oltást. Azután mentünk sétálni kb 1ó telt el és a babája elsápadt,a szája lila lett és hiába szólongatuk nem kelt fel, már csak arra hogy b.nőm kikapta a kocsiból és el kezdte rázni és szép lassan vissza tért a szine meg magáhoztért. Én úgy megijedtem hogy megállt bennem az ütö,már a legroszabbra gondoltam.

Volt már v-kinek ilyen ,vagy v-mit tud, vagy olvasot v-ki ilyet?


2009. nov. 24. 19:12
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
89%

Szia!

Igen, ilyen a bölcsőhalál. A b.-nőd helyében sürgősen beszereznék egy légzésfigyelőt!

2009. nov. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
5%

hú de baromi sokat spóroltál az "ALA" kihagyásával!

Max bebizonyítottad, hogy mennyire tanulatlan vagy.

2009. nov. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
89%
Amikor sétálni megyünk én akkor is megnézem kb.2 percenként ,ha kell kicsit megpiszkálom ,figyelem lélegzik -e ! Valószínű nem az oltástól lett ez ,viszont szerintem nem szabad elhinni ,hogy séta közben ,nem történhet bölcsőhalál!Sokan ,úgy vannak vele,hogy nem nézegetik ,mert elméletileg nem tud bealudni ... Ez hülyeség ! Nagy szerencsétek volt ,éjjel ha nem látja mindezt?
2009. nov. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
94%
Nem a tanulatlansága miatt hagyta ki az általad hiányolt 3 betűt, hanem azért, mert ha a kérdésben szerepel a valaki szó, a rendszer nem engedi kiírni az illető kérdését.
2009. nov. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
75%
Imádom ezeket az okos beírókat !
2009. nov. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
19:47 hú de baromi sokat segítettél. Ezért jössz erre az oldalra? Egyébként nekem így tetszik azért írtam így. Jó éjt!
2009. nov. 24. 20:09
 7/33 anonim ***** válasza:
96%

Ó, sajnálom, nagyon rossz lehetett!

Ha megkérdezitek az orvostól, írd már meg, hogy mit mondott, tanulhassunk belőle!

A légzésfigyelőt én is megvenném / kölcsönözném.

2009. nov. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:

Egyből vissza rohantunk az orvoshoz, persze akkor már semmi nem volt, megvizsgálta, nem mondott semmit hogy mi volt vagy mi van vele, csak annyit hogy ha még1x bekövetkezne akkor vigye be a kórházba a gyerek osztályra.


Sajnos ilyen a mi orvosunk.

2009. nov. 24. 20:19
 9/33 anonim ***** válasza:
87%

Szia!

Erre való a hordozható légzésfigyelő:

[link]


Ugyanis a bölcsőhalál nem csak éjszaka az ágyban fekve következhet be, hanem akár evés, szopizás vagy bármi közben.

A baba elfelejt levegőt venni.

Barátnődnek mond meg, olvasson utána és valamilyen légzésfigyelőt beszerezni. 2 hónap-1 éves korig a legveszélyeztetebbek a csecsemők.

2009. nov. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
82%

Bocsi nem ide tartozik de miért kell mindig valami igen okosnak kötöszködni?

Ha nem tetszik a kérdés nem kell válaszolni!!

Remélem érti a kedves érintett!!

2009. nov. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!