Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » NAGYON MEGIJEDTEM! Volt már...

NAGYON MEGIJEDTEM! Volt már ilyen v-kivel?

Figyelt kérdés

Ma kapott a b.nőm babája (2 h) kötelező oltást meg a peonomokokuszra oltást. Azután mentünk sétálni kb 1ó telt el és a babája elsápadt,a szája lila lett és hiába szólongatuk nem kelt fel, már csak arra hogy b.nőm kikapta a kocsiból és el kezdte rázni és szép lassan vissza tért a szine meg magáhoztért. Én úgy megijedtem hogy megállt bennem az ütö,már a legroszabbra gondoltam.

Volt már v-kinek ilyen ,vagy v-mit tud, vagy olvasot v-ki ilyet?


2009. nov. 24. 19:12
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

12 voltam és kerianyu kisfiára vigyáztam.Akkor volt hét hónapos,ült de még el el dőlt.Egyszer csak azt vettem észre,hogy kék a gyerek szája,dől mint a nyavalya.Felkaptam,aztán megütögettem az arcát,hálistennek magához tért,rohantam ki vele a konyhába keresztanyuhoz vittük egyből a kórházba.Neki a víz miatt lett valami baja,pedig forralták neki.


Sajnálom ami veletek történt,nem kívánhatunk senkinek ilyen nagyon szar érzás:(


Remélem mihamarabb meggyógyul a kicsi:)

2009. nov. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
En ugy tudtam hogy csak ejszaka tortenhet bolcshalal!Irjon mar valaki egy olyan oldalt ahol errol szo van!Marmint a napkozbeni bolcsohalalrol!!
2009. nov. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:

Írj, ha kiderült vmi! Szegénykém! :(

Most egyből ránéztem 4 hós pici fiamra, mert itt alszik a kanapén!

2009. nov. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
Keresztfiamnak akkor volt ilyesmi, amikor hirtelen felszökött a láza a "semmiből" 40 fokra, legalábbis ezt mondta okként az orvos utólag. Sok éve egy unokatesómnál is ugyanez.
2009. nov. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
2 hos a kisfiam,és 2 hete hasonlo tortént velunk.Este otthon a karomon volt mikor leállt a légzése 2-szer is 2 orán belul.Korházba vittuk,vizsgálták,de semmt nemtaláltak.Még most sem tudjeuk mi van
2009. nov. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
100%
Bár nem a témához tartozik, de miért pontozzátok le nemelyik válaszolót? Az, hogy valaki kötözködik, oké nem itt a helye. De azt aki a saját tapasztalatát ossza meg miért pontozzátok le?
2009. nov. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
100%

Bocsika, a magas lázas esetekhez: ott sem segített szólítgatás, mindketten megrázták ijedtükben a gyereket, mire pár perc után magához tért, viszont úgy tudom, utána hamar visszatért az arcszínük és mintha mi sem történt volna, tovább játszottak. Állítólag ez fiúknál gyakoribb. (És csak elmondásból tudtam meg, nem voltam ott.)

19.30as

2009. nov. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:
Akit érdekel. Haza jöttek tegnap a kórházból jól vannak. Kiderült hogy lyukas a kis szíve a Tomikának, azt mondták az orvosok hogy majd kinővi. Meg fel kell menniük a Heim Pálba majd Januárba Bölcsö halál kivizsgálásra vagy mire, v-mi 24 órás megfigyelés hogy veszi a levegőt....stb
2009. nov. 27. 12:16
 29/33 anonim ***** válasza:
Az én kisfiamnak is hallatszik szívzörej, voltunk vizsgálaton is, a doki megnyugtatott, hogy emellett tökéletesen 100% életet tud majd élni. Jövőre is menni kell majd kontrollra.
2009. nov. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
A 13.49-es vagyok,én írtam,h ez lehet szívprobléma is...hát,nem örülök!De ezek szerint maximálisan rendbe jöhet a kicsi.Különben ez a rendellenesség gyakoribb,mint azt mi gondolnánk.Mielőbbi és 100%-os gyógyulást a picinek!Az utolsó válaszolónak írom,h szinte minden babának van egy kis szívzöreje,ez majd,h nem természetes(az én 2 fiamnak is volt,a pici 18 hós,és már nem hallani)
2009. nov. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!