Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy néz ki a 10 hós babátok...

Hogy néz ki a 10 hós babátok egy napja?

Figyelt kérdés
2009. nov. 24. 16:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Fél 7 körül ébredünk, tápival. Pelusozás, öltözés, játék kb 10-ig. Akkor tízórai gyümivel, majd beájul délig. (Ilyenkor szoktam megfőzni, mosni...háztartást vezteni :) Amikor felébred, ebéd, játék. Olyan 2 körül indulunk sétálni, és közben mostanában bealszik. Gondolom a babakocsi rázkódásától. 4-5 körül hazaérünk, uzsi általában vagy gyümi, vagy az ebédről megmaradt főzeléke, játék...játék...játék. 6 körül fürcsi, vacsira tápi. Utána még szoktunk egy kicsit játszani, megvárjuk apát. Ha hazaért, még kap egy kis tápit, és alvás. Ezt a rendszert születése óta vezetem, elég jól bevált. Egész éjjel alszik, nyugodt, mosolygós kiegyensúlyozott baba.
2009. nov. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi 9 hósok vagyunk. 5-5.30 fele ébred, ekkor szopizik. Majd visszaalszik 7-7.30-ig. Öltözés, kiságyba játék. Én porszívózok, pakolászok. Kimegyünk a konyhába, megfőzök neki, a miénket is előkészítem. 9 fele tízórai, 10-ig játék, aztán alszik 12-ig. Ebéd után séta,hazajövünk, játék uzsiig, ami 16.30 körül van. 18--18.30 körül fürdés, 19-19.30 között cici és alszik. Éjszaka még 2x kel enni.
2009. nov. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
fél 7 körül ébred,kap tápit,aztán tisztábatevés,ő játszik.én közben kávézok,pakolászok,ebédet készítem oda,reggelit csinálok.9 körül leülünk reggelizni,utána alszik 1 órát,felöltözünk és megyünk sétálni,vagy póstára,vagy mamákhóz.fél 2-2 körül ebédel játszunk,olyan fél 3 körül alszik megint,egy másfél órát,ilyenkor szoktam befejezni az ebédet,vasalni,vagy felmsoni,amit akkor nem lehet ha ott van.4 körül ébred uzsonnázunk,jön apa,nagy hancúrozások vannakfél 7-ig utána vacsi,fürcsi,kap esti tápszert,és fél 8 tól alvás van.Álltalában egyszer ébred hajnal 4-5 között eszik egy keveset,igy alszik fél 7 ig.
2009. nov. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!