Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nincs lemaradva? Másnak mit...

Nincs lemaradva? Másnak mit tud 8hónapos babája?

Figyelt kérdés
Kisfiam jövőhéten lesz 8hónapos és még nem tud egyedül ülni. Gyönyörűen ül ölbe, nyakba, persze megtámasztással de egyedül felülni még nem tud és ha nem tartom akkor eldölne. Forgolódni tud mindkét irányba hasról hátra, hátról hasra, és körbe körbe pillanatok alatt, hátrafelé kúszik, már hintázik térdepelve egy pár másodpercig úgy h.felhúzza ugye a fenekét.Hason akár egy órát is eljátszik.
2009. nov. 23. 16:11
 1/5 anonim ***** válasza:
A hintázik térdepelből már várhatod a felülést. Nincs elmaradva.
2009. nov. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az enyém 8,5 hónapos. Ül kb. 1 hete, felállt 6,5 hónaposan. Kúszik-mászik. Térdel támaszkodás nélkül. Nyugi nincs elkésve. Az én lányomon sem láttam hogy ülni akar és egyik napról a másikra minden jel nélkül felült. De én is ilyen voltam állítólag. A férjem meg nem.
2009. nov. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az enyém épp 8 hónapos, megült 6 hónaposan egyedül, magától még nem ül fel, de szerintem mostanába nem is fog, mert nem szeret hason lenni. Mostanába kezdett hasról vissza fordulni, így még annyi időre sem tudom hasra tenni, mint eddig. Persze így a kúszás sem megy még neki.
2009. nov. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Általában a fiúk mindent később csinálnak mint a lányok ezt mondják. Nekem lányom (dagi baba) 6 hónaposan felült egyik napról a másikra, 6,5 hónaposan felállt, 7 hónapos korára tanult meg szépen mászni. Most 8 hónaposan már szépen sétál a bútorok mellett, néha már elengedi a dolgokat egy pillanatra megáll kapaszkodás nélkül de utánna le is ül. Ha már négykézláb áll, kinyomja a fenekét egyik oldalra elfogja billenteni és már ülni is fog, utánna már gyorsabban tanul mindent én mellé feküdtem mindig belém kapaszkodott és úgy felhúzta magát térdeplésbe majd felállt.

Ne izgulj, nemsokára azon kapod magad hogy aggódtál hogy még nem ül, és már szaladni fog:)

2009. nov. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem lányom van. 4 hónaposan forgott minden irányba és megtámasztva ült. 5 hónaposan bizonytalanul ült, és kúszni kezdett. 6 hónaposan stabilan ült, és a kúszását fejlesztgette tovább. 7 hónaposan felült. ma kerek 8 hónapos, ma kezdett el mászni. állni is szeretne, próbálja magát felhúzni, de az még nem sikerül neki. addig jó. :-)
2009. nov. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!