Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan érintene titeket ha a...

Hogyan érintene titeket ha a babátokat egy másik anyuka megszoptatná?

Figyelt kérdés
Barátnőmet terhességünk alatt ismertem meg,2hónap különbséggel szültünk.A most 11 hónapos fiamat rá bíztam amíg hivatalos ügyben el kellett utaznom ,nem akartam magammal vinni az influenza miatt.Az ő kislánya is szopizik még. Nagyon nyugtalan volt a kicsim ezért megszoptatta.Mikor megtudtam nem zavart,most viszont valamiért furán féltékeny és haragos vagyok rá...
2009. nov. 23. 11:16
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Szavakat sem találok....

Egyrészt biztos nem akart rosszat,de miért nem fejte le ha már annyira tejet akart adni neki???Másrészt valóban adhatott volna neki mást is.

Én elbeszélgetnék vele erről az biztos,és még véletlenül sem engedném meg,hogy legközelebb ezt tegye.Mondjuk én anyatigris lévén egyáltalán nem bíznám rá a gyerekemet többé,de ezt neked kell eldöntened.

2009. nov. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

szerintem is felhívhatott volna, de ha a babád anyatejes, mégis csak jobb, hogy nem tápszert adott neki...

persze engem is zavarna azt hiszem, és tökéletesen megértem az érzéseidet, de próbáld a kisbabád érdekeit nézni, neki szerintem így volt jó...(már a cumisüveghez képest)

2009. nov. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Én biztos nem tudnám megszoptatni más babáját, s az is kellemetlenül érintene, ha az enyémet szoptatná más anyuka. De nem hagytál ott lefejt anyatejet vagy tápszert, ha megéhezne?
2009. nov. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
11 hónapos a manóm,és már majdhogynem azt eszi amit mi,de ha nyugtalan,hisztis akkor mindig cicire teszem és az megnyugtatja,nem az evés a lényeg...ezt a barátném is így szokta meg.Abszolut nem tartom ezt visszataszítónak,csak mindig úgy hittem hogy a szoptatás tesz igazán anyával,és mindig majd' elsírtam magam ha olyan anyukával beszélgettem aki nem tudta szoptatni a picinyét.Ez az eset rádöbbentett hogy nem ez tesz anyáva, hanem az az idő amit a fiamra fordítok,és így embert nevelhetek belőle....a ciciztetés meg csak egy módja az etetésnek, meg a komunikációnak.
2009. nov. 23. 19:01
 15/16 anonim ***** válasza:

Igazán mély érzésű barátnőd van! Gondolj bele! Egyszerű lenne egy "idegen" babát megszoptatnunk? Nagyon nem!

Nagyon szerethet Benneteket!

2009. nov. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Az előttem válaszolóval nagyon egyet értek. Gondolj bele, ha rád hagyta volna ő a babáját, és te megcicizteted a fiad az ő babája meg csak nézze és sírjon hogy neki is kell! Egy gyereknek nem mondhatod azt hogy adok mást, vagy hogy ez nem a tiéd nem kapsz belőle, nálunk a lányom a kenyeret kinézi a számból ha eszem és sír hisztizik hogy kell neki hiába akarok mást adni neki nem kell a kenyeret kéri.

Én biztos hogy nem szoptattam volna meg más gyerekét, de gondolj bele hogy ő a fiadért megtette hogy jól érezze magát! Jobb lett volna ha arra érsz oda hogy bömböl a fiad! Tényleg nagyon szerethet téged a barátnőd ha ezt megtette, én biztos nem hántorgatnám neki fel, nem vetném a szemére hogy még ő érezze magát rosszul holott csak jót tett.

2009. nov. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!