Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2.5 éves babátokat, mennyi...

2.5 éves babátokat, mennyi időre adjátok oda az apukának hogy elvigye?

Figyelt kérdés
Hogy van nálatok? Én nem merem,mert semmi papir sincs és félek nem hozza vissza,mit tegyek?
2011. nov. 24. 10:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Ennyire megbízhatatlan? És eddig hogy volt? A kicsi nem is látta? Vagy ezidáig együtt voltatok?
2011. nov. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
3 éves korig nem vagy köteles odaadni. Addig együtt mentek apukához vagy jön ő.
2011. nov. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

durva :( én ugyan nem váltam el az apától, de biztos vagyok benne, hogy megbíznék benne és bármennyi időre odaadnám, amíg a gyerekünk jól érzi vele magát.

nagyon szomorú, hogy (gondolom) szerettétek egymást, gyereket szerettetek volna, jött a nagy boldogság erre 2,5 év után ott tartotok, hogy nem mered odaadni :( szörnyű lehet így élni, inkább menj el bíróságra, egyezzetek meg, de ez így a gyerek kárára is mehet sajnos :(


eddig hogy volt? ment hozzátok mindig apuka? vagy csak most váltatok el?

2011. nov. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Valójában sohasem vagy köteles odaadni, a te felügyeleted alatt kell hogy találkozzatok, nem vagy köteles senkinek sem odaadni a 2 és fél éves gyermekedet. Tényleg attól kell félni hogy nem hozza vissza? Volt ilyen utalás a részéről, vagy miből gondolod?
2011. nov. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Sziasztok! 1 ÉVES volt a gyerek amikor külön mentünk,azóta hetente kéthetente,jött 2-3 ó ide hozzánk.De most már el akarja vinni,de nem tudom hová,nem tudom hol tartoszkodik,kivel él stb..És nem egy utálást tett hogy úgy is megszerzi tőlem a gyereket.Bosszúból is.
2011. nov. 24. 11:14
 6/10 anonim ***** válasza:

Valahogy próbáljatok megegyezni, és mindenképpen ő menjen hozzátok, ne add neki oda a babát. Ilyenkor arra is gondolni kell, hogy a gyermekednek TE jelented a biztonságot. Ő nem egy tárgy amit kölcsönadunk. Komolyan meg is viselheti, ha úgy adod oda apukának, hogy ő (a baba) nem szeretne menni.


Ha meg ilyentől kell tartani, hogy nem adja vissza, s azt sem tudod hol keresd, hol lakik, hát szó sem lehet róla.

Jól írja valaki, rendezzétek ezt az ügyet bíróságon, hogy ne menjen senki rovására ez a hercehurca.


Nagyon sajnálom! :-/

2011. nov. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az én exem teljes hétvégékre szokta elvinni a fiunkat (2 éves múlt szeptemberben), de bennem fel sem merül, hogy ne hozná vissza. Van alapod ilyet feltételezni róla?
2011. nov. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Azért az nagyon nem mindegy,hogy váltatok-e hivatalosan vagy nem,és van e bírósági végzésed.Mert amíg semmi nem hivatalos,addig közös a felügyelet,és nyugodtan elviheti.
2011. nov. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2011. nov. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tényleg tanulságos.
2011. nov. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!