Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35 hetes kis mamik. Miben...

35 hetes kis mamik. Miben hozzátok haza a babátokat? Miket készítettek elő apukának, hogy ne neki kelljen keresni?

Figyelt kérdés
2011. márc. 13. 14:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Még semmit sem készítettem ki. Még meg sem vettem és ki sem mostam a meglévő ruháit sem. Majd egy átmeneti plüss overallt, egy hosszú ujjú bodyt,rugdalózót és kocsikabátot, valamint az overallhoz illő plüss kis sapkát kell kikészítenem. Kell még textilpelenka és egy takaró, valamint a gyerekülés. Még csak most fog készülni a gyerekszoba átalakítás, majd ha elkészülünk akkor állok neki babaruhákat mosni.
2011. márc. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia! Igaz, én már megszültem, de remélem, segíthetek. A babának:

- hosszú ujjú body

- hosszú ujjú rugdalózó

- kocsikabát / kardigán

- overall vagy bundazsák

- egy vastag vagy két vékony kis sapka

- takaró

- textilpelenka a feje alá

- new born pelenka

- babahordozó vagy mózeskosár, esetleg pólya - attól függ, miben akarod hazahozni


Magadnak: olyan ruha, amit kb. 3 hónapos terhesen hordtál, az szülés után biztos jó lesz.

Boldog babázást.

2011. márc. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!