Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan érintene titeket ha a...

Hogyan érintene titeket ha a babátokat egy másik anyuka megszoptatná?

Figyelt kérdés
Barátnőmet terhességünk alatt ismertem meg,2hónap különbséggel szültünk.A most 11 hónapos fiamat rá bíztam amíg hivatalos ügyben el kellett utaznom ,nem akartam magammal vinni az influenza miatt.Az ő kislánya is szopizik még. Nagyon nyugtalan volt a kicsim ezért megszoptatta.Mikor megtudtam nem zavart,most viszont valamiért furán féltékeny és haragos vagyok rá...
2009. nov. 23. 11:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
55%

szerintem ez nagyon gáz...

mikor megszültem nem tudtam szoptatni a fiamat, a tesom a lányát 3 évesen is szoptatta, mikor megtudta hogy nem tudok szoptatni Ő akarta megszoptatni a babámat, hát eléggé kiakadtam, hogy jön Ő ehez?

szerintem szólj neki hogy ne tegy többet ezt...

2009. nov. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nálam is előfordult ilyen, egy kicsit furán érintett, de végülis rosszat nem tett. Normális amit érzel, azért beszéljetek róla a barátnőddel!!!
2009. nov. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem, ha éhes volt a baba, jobb, ha neki is adott, mintha hagyta volna sírni, szenvedni. Mennyivel rosszabb, mintha tápot adott volna? Azért mert intimebb dolog, mint bedugni a cumisüveget? Szerintem, ha így történne, én nem bánnám a dolgot.
2009. nov. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Engem is idegesítene, de ha nem volt beteg akkor nem haragudnék rá. Igaz én örültem volna neki ha előte felhív...

Gondolj bele. Sokan felnőttek úgy, hogy nem az édesanyjuk szoptatta, hanem barátnőjük, rokonuk stb.

Beszéld meg vele, ha zavar. E miatt ne legyél féltékeny. Attól még csakis Te vagy az anyja...

2009. nov. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
lelkileg nagyon nehezn érintene, hiszen az én babám , vagy az én testemből táplálkozzon , vagy senkiéből! Viszont ha ezen szellemileg át tudnék lendülni, belátnám, hogy az anyatej kiváló tápláló mód , 1-2szer még nem katasztrófa. az más kérdés, hogy ugye minden anya teje a saját babájának tartalmazza az ellenanyagokat....viszont kétségtelenül hasonlít arra, hogyha valaki tejgyűjtő állomásról hoz tejet. Ha téged, kedves kérdező pszichésen zavar ez a dolog, kérd meg a barátnőd, hogy inkább viszel neki saját tejet/ tápit, és azzal etesse meg! (ha ilyen helyzet még előfordulna, hogy nála van a kicsi)
2009. nov. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Én az a tipusu nö vagyok,aki még azt is lesi,hogy ki milyen kézzel ér a babàmhoz.Ön tuti kiakadtam volna,többet nem hagytam volna rà magàba a gyerekem.Mert nekem ott a kérdés:MIÉRT?Hisz ott volt a tàpszer,a gyümölcs a tea,miért épp a cicijét adta a szàjàba a gyerekemnek?

De ezt nem kell neked is igy gondolni.Engem kiboritani,még ha nem tett kàrt a gyerekembe akkor is.

Ha viszont te nagyon jol ismered,és megbizol benne..Hàt nem tudom.Ne haragudj,m,tanàcsot nem adok,én csak leirtam,én hogyan reagàltam volna.

2009. nov. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
de mondjuk azt is hozzá venném, hogy a barátnőd tutti nem akart rosszat, csak sírt a kicsi és belerögződött, hogy akkor jöjjön egy kis ciciztetés... ez nem baj, sőt! :) szerintem is beszéld meg vele, hogy jól tette, csak ez téged, mint ANYA ,nagyon zavar. Ha jó barátnő, megérti!
2009. nov. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Az én babám kilenc hetes, a nővéremé kilenc hónapos.Múlt héten esküvőre voltunk hivatalosak, így előtte bejelentkeztem a fodrászhoz.Megbeszéltük tesómmal, hogy addig ő vigyáz a fiamra.Mivel cumisüveget nem fogad el, kipróbáltuk, hogy eszik -e az ő melléből a babám.Evett.Nekem sem esett jól, de tudtam, hogy ha éhes lesz, amíg fodrásznál vagyok, jobb, mint ha ordítana, amíg odaérek, én meg idegeskednék.Szerintem lépj túl rajta, te vagy az Anyja, ezzel nem pártolt át a barátnődhöz.Bár mivel a te gyereked vegyesen eszik már, mást is adhatott volna neki, de ha csak így tudta megnyugtatni, szerintem semmi baj.
2009. nov. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
38%
ez komoly????????????????soha nem engedném senkinek. én nem állnék szóba a barátnőmmel többet. egy 11 hónapos gyerek már ehet mást is. miért nem adott neki banánt vagy tejpépet. fúúúúúúúújjjjjjjjjjjj
2009. nov. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

azért tényleg furcsa, hogy miért nem mást adott neki, de te ismered, te tudod, hogy csak kétségbe esett és jót akart vagy direkt csinálta, hogy bosszantson... nem tudom, de az biztos hogy rosszat nem tett és hiába írták sokan, hogy más anya így meg úgy, de régen rengeteg szoptatós dajka volt, vagy tejtestvérek...

valaki írta, hogy az én mellem vagy semmit. na azért ez durva... nem is tudom kommentálni.

biztios hogy többet ez nem fordul elő, de ha mégegyszer otthagyod említsd meg neki, ennyi

2009. nov. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!