Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csinálnál a gyerekkel ha...

Mit csinálnál a gyerekkel ha igy viselkedne?

Figyelt kérdés

otthagynád vagy kapna pár rpofont vagy mit?


[link]


2009. nov. 22. 14:40
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Én lekapnék a polcról egy jó hideg ásványvizet és nyakon önteném vele, majd a flakont elvinném a pénztárhoz és kifizetném.
2009. nov. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Jót kacagtam az utolsó kettön:-). De bízom benne, hogy sosem lesz ilyen hisztis a fiam, mint az első videon.
2009. nov. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
én is ebben reménykedem hogy az enyém sem lessz ilyen hisztis, nekem is kisfiam van csak még a pocakban:)
2009. nov. 22. 15:15
 14/19 anonim ***** válasza:
Használnék óvszert inkább... -.-" Uramatyám... Akkorát kapna az a gyerek hogy csak na! Borzasztóak ezek.
2009. nov. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
ezek tényleg borzasztóak!2. videon való gyerek én láttam olyat sajnos a tescóban voltunk akkor és pont egy ilyen 6 év körüli hisztizett zengett a tescó szóltak is az anyjának ő meg csak a vállát rángatta, mindent boritott lefelé a polcról!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2009. nov. 22. 15:22
 16/19 A kérdező kommentje:
és ez a szülő hibája hogy engedte idáig fajúlni a dolgokat
2009. nov. 22. 15:23
 17/19 anonim ***** válasza:
0%
én egyszer láttam ilyet az egyik áruházban és az anyuka átlépte a kislánmyát. Én akkor még szoptattam és nagyon érzékeny voltam, mélységesen felháborodtam...aztán itthon átélem ezt minden induláskor. A 2 éves korra jellemző ez az un hiszti korszak. Mielőtt elítélnétek, éljétek át. Türelemmel kell kivárni, amíg elmúlik, semmiképp sem erőszakkal. Ha te megengeded magadnak, hogy erőszakot alkalmazz, akkor nem várhatod el a gyerekedtől sem, hogy ne legyen durva. AZok akik ásványvízzel locsolnák a gyereküket, vagy óvszert használnának, jobban is teszik, hogy nem vállalnak gyereket. Ez nem a szülő hibája. Ezt át kell élni, hagyni kell, hogy próbálgassa a határokat túllépni és ha mérges lennél a gyermekedre, vagy ne adj Isten megütnéd, akkor gondolj rá, hogy te akartad őt!
2009. nov. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok teljesen meggyőződve, hogy tényleg hisztizik az a baba (a legelső videóra gondolok). Szerintem akkor állandóan sírna, üvöltene, nem hagyná abba és folytatná csak akkor, amikor látják. Szerintem így próbálja a figyelmet felhívni magára, talán mással nem ért célba. Persze ez csak egy kiragadott jelenet, nem lehet tudni, hogy ezt mindig csinálja-e, vagy csak akkor, és mi volt az előzmény. De lehet, hogy hülyeségeket beszélek.
2009. nov. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
ez csak egy jól sikerült reklám.
2009. nov. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!