Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csinálnál a gyerekkel ha...

Mit csinálnál a gyerekkel ha igy viselkedne?

Figyelt kérdés

otthagynád vagy kapna pár rpofont vagy mit?


[link]


2009. nov. 22. 14:40
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
2009. nov. 22. 14:45
 2/19 anonim ***** válasza:
33%

Először is kapna egy jó nagyot a popójára!Aztán elvinném és megmosnám az arcát aztán irány lefeküdni aludni!Semmi mese,mese babusgatás!Egyedül a szobában és aludjon el ahogy tud!

A gyerek,sőt senki fejét nem ütjük!Idesejtek pusztulnak el tőle!Ez botrányos...és nem nevetnék rajta...ez egy elkényeztetett,hisztis,buta,neveletlen kölyök!Nem kell neki kinyalni a seg...ét!Szerencsére az enyém nem ilyen!

2009. nov. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha hisztizik a lányom,először beszélek hozzá,ha folytatja,akkor otthagyom és nevetek rajta.Mindíg rájön,hogy feleslegesen hisztizik.1 éves múlt.
2009. nov. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
mármint semmi mese,semmi babusgatás!
2009. nov. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

[link]


nézzétek meg annyir ari:) ezt muszály volt betennem

2009. nov. 22. 14:50
 6/19 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok.Az első linkre gondoltam,a másodiknál,befejezném a vásárlást azonnal és irány haza és a szobájában gondolkozhat,ő már nagy gyerek(a második videon),drasztikusabb bünti kell,de nem "verés"
2009. nov. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
:)
2009. nov. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
háát én is egykét pofont kapna a fenekére.
2009. nov. 22. 14:51
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Ezt úgy hívják hiszti. 2-3 éves kor jellemzője, amikor kialakul az én tudat. A baj vele, hogy a gyerek amikor már ordít, tulajdonképpen nem is tudja, hogy miért teszi, az idegrendszer fejlettlensége miatt beakad, ezért ki kell zökkenteni. Minden gyereknél más válik be. A pofon is egy lehetőség de van más alternatíva is. pl. egy kevés hidegvizet a pohár aljáról a nyakába csorgatsz vagy beviszed egy olyan helyre pl fürdőszoba amit kinevezel dühöngőnek és közlöd vele, hogy gondolkodj és ha megnyugodttál kijöhetsz. Általában hatásos, 1* volt, hogy több mint 10 percig dühöngött a gyermek, akkor rányitottam az ajtót és erélyesen közöltem vele, most fejezd be, indíts játszani!-szó nélkül felállt és mintha semmi sem történt volna folytatta a játékot.A hely olyan legyen ahol nincs játék vagy szép lassan a kedvenc játékait közöld vele, hogy ha nem fogad szót, kidobod. A lényeg, hogy ne neki legyen igaza, ne add meg neki akkor amit akar, mert onnantól mindig mindenért hiszti lesz. Ha befejezte szép csendben magyarázd el neki mit miért nem vagy mikor lehetséges és hogy szépen kéréssel előbb eléri amit akar.
2009. nov. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

[link]


kis tündérkék:)

2009. nov. 22. 14:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!