Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg teljesen magától...

Tényleg teljesen magától értetődik, hogy MINDIG az anya altat és etet?

Figyelt kérdés
2009. nov. 22. 10:56
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
39%
12:43 as írja a valódit! Az én férjem is dolizik, és nem várom el tőle,hogy pattogjon a gyerek körül, mint a gumilabda. Amiben tud, segít. Főz, vasal, ha kedve van-nekem ezzel már sokat segít!! Mi nők, anyák ezért vagyunk itthon. Miért? Romana szerelmesregényeket kellene olvasni meg műkörmöshöz járni?:)
2009. nov. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Nem az volt a kérdés, hogy ALAPVETŐEN kinek a feladata, ez számomra is nyilvánvaló. De az már, hogy 1 hétig szabadságon van, mégsem tudom befejezni a házi munkát (pl. az ebédet), mert minden az én nyakamba szakad, már nem. Sajnos nálunk egy-egy altatás (még kétszer alszik napközben) kb. fél óra, az etetések pedig elhúzódnak egy órán át is. 1 éves és rettentő rossz evő a fiam. Ha ezt összeadjuk, az már 6 óra, csak az etetés, altatás. Közben pedig semmilyen házi munkát nem lát el a férjem. Lehet, hogy ő keresi most a több pénzt, de nem erről szól a történet. Reggel 7-től este 9-ig szinte folyamatosan én látom el a lurkót. Fizikailag és pszichésen is megterhelő, főleg mostanában, hogy ilyen örökmozgó lett. Csak kíváncsi voltam, ti hogyan látjátok a dolgot.
2009. nov. 22. 13:25
 13/20 anonim ***** válasza:
ilyenkor meg állj a sarkadra és add a kezébe a kicsit. máshogy nem megy. Altassa ő, vagy etesse, ha lehet cumisüvegből. Valahol ti rontjátok el még jobban ezeket a férfiakat, férjeket, mert mindig mindent 100%osan akartok megoldani, aztán amikor lemerül az elem, őket vádoljátok. tessék bevonni a dolgokba, még nem késő!!
2009. nov. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Nálunk, ha a férjem itthon an, ő altat. Mivel egész nap dolgozik, este már nem sokat tud lenni a picurral. 13 hónapig szopott, de nem cicin aludt el, mert erről leszoktattam. Nnincs olyan, h ez az én feladatom, ez meg a tied. Mindketten 100%-osan el tudjuk látni a gyereket, ha a másik nincs itthol.
2009. nov. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Nem magától értetődik! A ti esetetekben a férjednek be kellene segíenie vagy a gyerek altatásába, etetésébe vagy a házimunkába. Nálunk ez szerencsére sosem volt probléma, ketten akartuk a gyereket, ketten szeretjük, ketten viseljük gondját. 18 hós kislány anyukája.
2009. nov. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
0%
Az nem a férjed hibája ha a gyerek lassan alszik el vagy nehezen eszik. Szoktasd le róla... Ja hát azt neem, mert akkor valami baja lesz, hogy nyugodtan megtanul elaludni meg enni... Én sem azt mondtam, hogy a férjnek nem kell tudni ellátni a gyereket. Csak azt mondtam, hogy alapállásban ő dolgzik, te meg otthon csinálod a munkát és ez fele-fele, de az anyukák hajlamosak azt hinni, hogy annál nincs is fontosabb/nehezebb amit ők otthon csinálnak, és hogy sokkal többet ér, mint hogy a férjük dolgozik Pénzért. És hiába nem a pénzről szól a történet, anélkül nem is lehetne történet.
2009. nov. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Kedves 14.17-es válaszoló!

Többet keresek, amikor dolgozok, mint a férjem, de akkor sem segít a háztartásban. Úgyhogy hagyjuk már ezt a pénz témát. Úgy tűnik, egyáltalán nem vágod a kérdésem lényegét.

2009. nov. 22. 14:24
 18/20 anonim ***** válasza:

Megkérdeztem a férjem. A válasza: nem. :)

Tényleg nem.

2009. nov. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
0%
Hát akkor mitcsináljak, ilyen férjed... Eddig jó volt így akkor legyen most is. Attól még hogy nekem vagy másnak főzmostakarít, attól még a tiéd ugyanolyan, attól még nem kell neki is úgy csinálni. Most mit fogsz tenni? Odamész és elmondod neki, hogy ezen az oldalon az anyukák 75 százaléka azt mondta hogy nem magától értetődő?
2009. nov. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Kedves rendszeresen kötekedő!

Feltettem egy kérdést, nem azt kértem, hogy a párkapcsolatom elemezd. A kérdésre akár egy igen vagy nem is válasz, felesleges belemenni ebbe a személyeskedő, agresszív elmélkedésbe a pénzről és a házasságomról.

2009. nov. 22. 14:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!