Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan vegyem rá, hogy többet...

Hogyan vegyem rá, hogy többet igyon?

Figyelt kérdés
A fiam 9 hónapos és a reggeli és esti tápszeren kívül nem hajlandó inni cumisüvegből csak pohárból ami nincs még 2 dl sem naponta !!! Melyik csőrös itató poharat ajánljátok,mert nekünk a Nüby van szilikon fejes és nem jött be a fiamnak!Az orrocskája nagyon hozzáér az itató fejhez és nem tud inni belőle!
2009. nov. 21. 17:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha már iszik pohárból ne szoktasd a csőrösre mert az csak visszalépés és semmivel nem fog többet inni!Nekem 11 hónapos a gyerkőm ő is a reggeli esti tápszert issza meg pohárból egy kicsit.De más ügy miatt (hányós vírus)kórházba kerültünk és nézték hogy ki van-e száradva.Nem volt! Egy kicsit sem Mondták az orvosok, hogy még időben elhoztuk.Gondoltam magamban ha tudnák,hogy nem iszik majdnem semmit a baba egész nap. Akkor valószínű elég az a mennyiség amit naponta megiszik. Azóta nem eröltetem Egyszerűen nincs szüksége annyi folyadékra.
2009. nov. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nekem azért fucsa és aggódom egy kicsit is ,mert eddig majdnem 6 dl-t ivott és egyre csökkentette a mennyiséget most kb. 1 dl-nél járunk pohárból! de amúgy semmit nem vettem észre hogy sírósabb lenne vagy ilyesmi!
2009. nov. 21. 17:31
 3/9 anonim ***** válasza:
ja értem! Akkor előtte sokat ivott azt nem írtad.akkor fordulj orvoshoz nem árthat ha megnézeted. első voltam
2009. nov. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszi a választ:-)
2009. nov. 21. 21:02
 5/9 anonim ***** válasza:

Az én kislányom 15hónapos. Hát nem tudom, van-e 2dl, amit egy nap megiszik a tápszerén kívül. Minden módon kínálom napközben:pohárból, itatóból többféléből,Jana babavizes palackból(az eleinte tetszett neki), a kanállal meg sem lehet közelíteni. Sehogyan sem kell neki. Ümmmög, h neki kell, aztán odaadom, és ellöki. Ez megy egész nap. Aztán délután/este eszébe jut, és akkor issza meg azt a kb. két decit.

Nincs ötletem, ne haragudj...:(

2009. nov. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ valahogy így zajlik nekünk is! Mindig meg akarja fogni még a poharat is és kiborítja ha oda adom!de nem látom rajta hogy baj van mióta nem iszik ilyen sokat!
2009. nov. 21. 21:53
 7/9 anonim ***** válasza:
Így van. Én sem vettem észre, h rosszabb lenne valami azért mert keveset iszik. Tudom, h nem igazán jó így, de szerencsére az emésztése is rendben van.
2009. nov. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az én fiam sem akart inni. 15 hónapos koráig szopott. Utána volt hajlandó elfogadni a csőrös poharat. Abból sokkal többet meg tud inni mint sima pohárból. Most 20 hónapos és nincs vele semmi gond. Időt kell nekik hagyni.
2009. nov. 24. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 16 hónapos és szívószállal tud a leghatékonyabban inni.Amúgy csőrös poharat használunk.
2009. nov. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!