Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek? Az egy éves...

Mit tegyek? Az egy éves lányom nem hajlandó enni pár kanálnál többet. Hogyan vegyem rá hogy naponta többször egyen?

Figyelt kérdés
Nem nagyon gyarapodik a súlya sem.Hétfőn volt egy éves és 8 és fél kg.A szüleim azt mondják pont jó súlyba van,mert nem sovány pont olyan amilyennek kell lenni.Még mindig sokat igényli a cicizést.A gyümölcsöket is igen ritkán hajlandó elvenni abból inkább csak a banánt.Hogyan próbáljam rávezetni,hogy kell reggelizni és mit adjak neki reggelire,mi a jó?ebédre amit aznap főztem azt kap,de abból se eszik sokat,délután próbálom neki adni a reszelt almát vagy a banánt,de pár falat után mondja hogy nem és már nem veszi el.
2010. márc. 3. 21:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha nem kell, nem kell, ne erőltesd mert csak megutáltatod vele. Kezd el a túrót, joghurtot, lehet az ízlik majd neki. A súlya tökéletes, 21 hós lányom 10 kg, és nem kicsi...Tudják, hidd el, hogy mi kell nekik.

Fussatok egyre többet a levegőn, meghozza az étvágyát

2010. márc. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ4
2010. márc. 3. 21:40
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is csak ismételni tudom az elsőt. Az én kisfiam is nagyon keveset evett. Most 15 hónapos, és már 3 hete egyre többet eszik :-)

Nyugi, éhen nem fog halni, pláne ha még sokat cicizik. Próbálj meg kínálni neki olyanokat is, amiket eddig talán elvből nem próbáltál. Valami csak ízleni fog neki.

2010. márc. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk a Vitacolan szirup meghozta az étvágyát. Reggelire ehet vajas kenyeret, kalácsot azt szeretik mert egyedül ehetik. Én csíkokra szoktam vágni és úgy megeszik egy egész szeletet is de van, hogy kettőt is pedig ugyanilyen volt mint a tied.
2010. márc. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!