Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pár napja nem gügyög a babám,...

Pár napja nem gügyög a babám, kedvetlen, miért? 2,5hós

Figyelt kérdés
ma pedig alig evett, csak szopizik
2009. nov. 19. 19:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi 2 hósak vagyunk. Az enyém meg alig aludt ma. A front, hidd el.

Ne aggódj!

2009. nov. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az enyém meg sokat alszik, ha hidegfront van, de ez most más egy kicsit, mert már harmadik napja kedvetlen. Nem sír, de kedvetlen, unatkozik, és nem gügyög, pedig úgy imádom amikor rákezd :)
2009. nov. 19. 20:20
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt ilyen. Nagyon jó kedvű, sikongatós volt a kislányom és egyszer csak abba maradt. Már azt hittem beteg lesz. De aztán elmúlt és megint ugyan olyan lett mint volt.
2009. nov. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
akkor nem gügyög, ha mozgásfejlődésre koncentrál. az én lányom is sokat dumál kezdetektől, de még mai napig is, 2 napig alig hallottam a hangját, tudtam, valami készülőben van. felült. azóta újra nyomja. a mozgásfejlődés és értelmi fejlődés eleinte nem tud párhuzamban fejlődni.
2009. nov. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hú köszi!

Sokat segítettetek!

Én is erre tippeltem, hogy esetleg nagyon növekedik a kis szervezete.

:)

Ennek örülök! Olyan jó amikor egyel nagyobb pelenkát kell nézni, meg nagyobb ruhákat, ilyenkor látom, hogy nem hiába etetem. :)

2009. nov. 20. 07:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!