Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem gügyög? És mikortol...

Bogyo110 kérdése:

Miért nem gügyög? És mikortol nevetnek hangosan?

Figyelt kérdés
hósak leszünk és kb egy jó két hete nem gügyög peddig előtte be se ált a szájja!nitöl lehet?vagy ez normális!Mosolyogni folyton mosoplyog de nem kacag nem sikitozik !
2011. máj. 25. 15:39
 1/7 A kérdező kommentje:
bocsi lemaradt 4 hónapossAK LESZÜNK
2011. máj. 25. 15:40
 2/7 anonim ***** válasza:

nem feltétlen kell h nevessen és sikítozzon

ha nincs oka rá akkor az enyém is csöndben van

csak akkor nevet ha güncálom és csikizem és csak akkor sikoltozik jókedvűen ha tényleg olyan van amitől kell pl fürdés


amúgy nem most kezdett el kúszni ???

forogni ? mert az nehéz munka ám !

2011. máj. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az én lányom is alig gagyogott. Ill. hetente változott. Valami tetszett neki, akkor napokig hajtogatta, majd pár hétig semmi. Már halásvizsgálaton gondolkoztam, de egyébként meg minden zajra, neszre figyelmes lett.

2 évesen kezdett beszélni, előtte minimális szókincs. 2,5 éves kora óta folyékonyan és folyton dumál.

2011. máj. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
de most forguolodunk
2011. máj. 25. 15:57
 5/7 anonim ***** válasza:
4 hónapso lehetett a lányom, amikor 2 hétre abba ahgyta a "beszélgetést". Most 6 hós, gügyög megint:):):)
2011. máj. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Szerintem változó, hogy melyik baba mikor kezd el ezt-azt csinálni.

Az én babám 1hónapos volt mikor álmában elkezdett kacarászni. Szívrohamot kaptam, mert azt hittem fulladozik, mikor benéztem a kiságyba akkor láttam,hogy csak tök jól érzi magát.:-)

Egy ismerősömnek viszont a 1,5éves babája még csak most kezdett el mosolyogni.:-(

2011. máj. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Enyém 2 és fél hósan már nevetett, 1. mosoly (igazi) 4 hetesen
2011. máj. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!