Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem gügyög mostanában a...

Miért nem gügyög mostanában a 3 hós kislányom?

Figyelt kérdés
Kislányom eddig nagyon sokat "dumált" velünk, imádtam vele "beszélgetni", általában szopi után volt a legbőbeszédűbb :-) Most pár hete azonban nem igazán gügyög már nekünk,viszont ma úgy látszik sikerült nagyon jó játékot kitalálni neki (hosszú színes sálra kötöttem egy csörgőt és lóbáltam fölötte), mert ugyanúgy dumált mint régen. Nem értem...nekem hiányzik a gagyogása. Más is tapasztalt ilyet?
2011. júl. 29. 16:23
 1/5 anonim ***** válasza:

A kislányom 1,5-2hónapig alig gügyögött, pedig ő is bőbeszédű volt előtte. Ő elkezdett mozogni, ezért maradt abba a gagyogás.

6hónapos, felhúzza magát már állásba, egyedül ül(nem támaszkodik már), szabályosan mászik. 2napja kezdett újra gagyogni, és megint "cserfes"

2011. júl. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt egy pause ebben az időszakban. Most 4,5 hónapos és be nem áll a szája! (imádom)
2011. júl. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Gondoljátok hogy ezért lenne? Olyan nagy változást a mozgásában nem vettem észre bár nagyon küszködik , szeretne megfordulni úgy vettem észre csak még nem megy szegénykének. Köszönöm a válaszokat!
2011. júl. 29. 20:26
 4/5 Snapette ***** válasza:
Nekünk is volt egy pár napos ilyen "szünet", nekem is három hós a lányom. Azelőtt összevissza mondott mindenfélét, amiben volt sok g meg torokhangok meg sok sok nyálbuborékkal övezve, aztán pár napig csnedesebb volt, most meg folyamatos hangokat ad, és nagyon élesen, olyanformán, hogy aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaéééééééééééééé, és jó hosszan kitartja... Próbálkozik, szerintem, hogy hogyan is lenne jobb :). Van úgy is, hogy belégzésnél akar hangot kiadni, amiből nagy tikácsolás lesz, és ő is meg van lepve, hogy ez most miért nem jött össze. Szerintem nincs semmi baj, hamarosan jön valami újjal, ne aggódj. Ja, meg újabban kiált, ha mérges, nem egyből sír, mint azelőtt. Pl. próbál megfordulni, és félig sikerül is, csak útban van a karja, arra még nem jött rá, hogy azzal mit tehetne, s akkor megereszt egy éles ááááááá-t dühében :).
2011. júl. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jaj, nekünk ugyanez :-) Szegény "ráfordul" a karjára, akkor aztán megy a panaszkodás, ha nem szabadítom ki időben akkor meg a sírás :-D nagyon cuki!
2011. júl. 29. 23:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!