Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem gügyög? 8 hónapos!

Miért nem gügyög? 8 hónapos!

Figyelt kérdés
2011. szept. 23. 12:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem figyeld a hallását mert össze függhet én is megijedtem hasonló ügyben és egy hónap múlva már nem is kellett aggódnom!Ha az orvos védőnő nem tartja kórosnak szerintem nem lesz gond!
2011. szept. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hall rendesen, sikítozik, hümmög, minden zajra figyel
2011. szept. 23. 12:47
 3/8 anonim ***** válasza:

az orvos mit mond? mostanában elég sok kérdést tettél fel amik miatt nem ártana egy kivizsgálás.

nem azt mondom, hogy baj van a babáddal, de tényleg furcsa kérdéseid voltak mostanában :S

2011. szept. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ha sikítozik meg hümmög akkor nincs itt gond!
2011. szept. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
a sikítozás és a hümmögés nem jelenti azt, hogy nincs gond. figyeld a hallását tényleg, mert nem kell, hogy teljesen süket legyen, nem azt mondják a többiek sem, hanem hogy bizonyos tartományban nem hallja a hangokat. Figyeld, hogy pl. ha a szoba másik sarkában tapsolsz egyet odakapja-e a fejét, stb-stb. Mik voltak az előző kérdéseid? - az én kisfiam szülés közbeni traumás, sokat tudok segíteni neked, ha gondolod.
2011. szept. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

És honnan tudjátok hogy azokat a kérdéseket is a kérdező tette fel, nem írja ki a nevet....

A kérdésre válaszolva: a kórházban volt hallásvizsgálat gondolom, ha annak jó lett az eredménye akkor szerintem nem lehet nagy baj. Persze én nem vagyok szakember...

2011. szept. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
mert mikor kiírta a kérdést még kint volt a neve és az előzőeknél is csak azóta levette ;)
2011. szept. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az én babámon is végeztek hallásvizsgálatot, odatettek valamit a füléhez és mentek tovább, ennyi volt, azt sem tudták, hogy az én gyerekem vagy másé, aztán utána mégis be volt írva a kiskönyvbe, hogy így-úgy-amúgy minden rendben---koránt sem volt az! úgyhogy ezekre nem lehet adni sajnos.

Mit csinál még a kisgyermeked, nincs mozgásban is lemaradva a többiektől?

2011. szept. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!