Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt már ilyen éjetek? Leírnám...

Volt már ilyen éjetek? Leírnám az elmúlt éjszakánkat. Mitől lehetett?

Figyelt kérdés

15hónapos kislányom hétfő este 39fokos lázas volt.Tegnap este, éjszaka csak hőemelkedése volt, aminek sikerült teljesen visszahúzódni. Este elaludt szépen egyedül a szobájában, ahogy máskor. Viszont fél10-kor felébredt, negyed1-ig sírt, de nagyon. Átmentem, simogattam, úgy tűnt, visszaaludt. Ha kijöttem, rögtön sírt. Aztán átmentem, h ott aludjak a matracon az ágya mellett. Így is sírt. Aztán átvittem magamhoz az ágyba, de ott meg folyton fészkelődött, nem akart aludni.(Szegény férjem átpateroltam a matracra, mert horkol.) Végül kiságyastól lett áthozva a szobánkba, és nagy sokára abban aludt el.

Eleinte azt hittük, biztosan a betegség miatt sír, esetleg fáj valamije.(Voltunk vele orvosnál, nincs semmi komolyabb baj,pl.mandula,fül,stb.) De miután lassanként kizártuk ezeket, megfordult a fejünkben, h hiszti. Lehetett ez az? Így viszont nem tudtam, h is kezeljem a helyzetet. Mert gondolom csak másképp reagáltok betegség esetén, mint hisztikor ilyen éjszakákon... Fogzik intenzíven szerintem. Kinn van már 13, de sosem reagált rá így. Ja, és végig nagyon álmos volt, míg tartott a dolog.

Tehát mit gondoltok, mi lehetett ez? Hogyan lépjünk föl ilyen szituációban?


2009. nov. 18. 15:15
 1/5 anonim ***** válasza:

mi a múltkor jártunk így,16hós a fiam.egyszercsak úgy sírt ,olyan ijesztően.szerintem rosszat álmodott.de nem tudtam visszafektetni, nem engedte.apa meg,vegyük közénk,majd megnyugszik.hát minden érdekelte csak az alvás nem.visszatettem a kiságyba, szerencsére csak 3percig sírt(de akkor nagyon).és reggelig aludtunk tovább.

ha biztos vagy benne, hogy nem beteg stb...,nekem a sírni hagyni módszer vált be, eddig 45perc volta rekord,ezenkívűl 5-10percek.de szerencsére ritkán van.

az én fiam nagyon akaratos,a boltban is hagynom kell,kitombolja magát,1-2perc aztán türelmesen vár.őt nem lehet nyugtatni, szerintem az jobban idegesíti.

2009. nov. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Az a fura, tudod, h napközben nem hisztizik, nem akaratoskodik.

Nem ismerem a sírni hagyni módszert. Én úgy szoktam, h várok egy kicsit, hátha lecsendesedik, de nem. Még ha belefullad, sem.

2009. nov. 18. 15:48
 3/5 A kérdező kommentje:
És persze igyekeznék én átgondolt, következetes lenni... Pl. sosem volt, h az ágyunkban aludt volna, de tegnap már semmiben sem voltam biztos. Mi lesz, ha ma is ez lesz, jajj...
2009. nov. 18. 15:50
 4/5 anonim ***** válasza:

első vagyok.

a fogára adsz valamit?mert lehet az zavarja annyira.

nekünk a chamomilla ch15 vált be, egész nap adom neki 4x5x 5golyócskát kap.az utolsó 5-öt közvetlen este alvás elött.meg,ha nagyon nyűgös nurofen szuszpenziót, de azt csak ritkán, mert ugye az gyógyszer.

2009. nov. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az utóbbi két napban Germicidet kellett kapnia, így nem mertem adni a Viburcolt. Ezt szoktuk, ez jó is. Az innivaló dolgokat nem fogadja, nem tudom a szájába tenni.
2009. nov. 18. 16:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!