Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy éljek 16 évesen egy babával?

Hogy éljek 16 évesen egy babával?

Figyelt kérdés
kistesom lesz...nem bánt a dolog csak nem tudom elképzelni..mi lesz ha pl..leejtem?v sirni fog nálam?v nem tudok majd aludni tle ha sir,mert áthallik?

2013. nov. 13. 13:32
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Nem kell sajnálni fájni fog az igaz, de a szülésnél nincs csodálatosabb dolog a világon. :)
2013. nov. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
:)oké:)
2013. nov. 13. 14:09
 13/20 anonim ***** válasza:

Én 20 éves voltam mikor kishúgom született..Először én is féltem..leginkább azért mert anyu 42 éves volt.. :/

De a babától ne..Én sem fogtam előtte pici babát soha és soha nem pelenkáztam,etettem,stb..6 hetes volt a húgi mikor anyu először hagyott egyedül vele..Dokihoz ment és esett az eső,nem akarta magával vinni..Hihetetlenül féltem..mi lesz ha felkel?? ha nem tudom majd megnyugtatni, ha nem fogadja el a cumisüveget? :)

de minden rendben volt..csendesen ébredt..megette a tápszerét,büfizett és hamar vissza is aludt a kezemben..Onnantól fogva ahogy hazaértem a suliból már mentem is be hozzá..Szinte majdnem mindig én fürdettem etettem,pelusoztam :) 3 éves koráig sokat voltam vele..Aztán nekem is lett..Most már 2 gyerekes családanya vagyok.Én mindet a húgomon tanultam meg..Úgyhogy mikor nekem lett az első gyermekem,már rutinos voltam :D

2013. nov. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
huhhh..na látod én is attol félek pl.ha tápis lesz anya itthagyja velem,megfullad..v van ilyen légzésfigyelo,az bejelez és csak én veszem észre...tudom h hulyeség,anya is már 40éves,féltem.na de ha mindeki azt mondja nem lesz baj,oké:)
2013. nov. 13. 14:31
 15/20 anonim ***** válasza:
Milyen aranyos teso vagy (leszel), hogy ezen aggodsz! :) nyugi, menni fog minden, mint a karikacsapas! :)
2013. nov. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Az nem derült ki számomra, hogy fiú vagy lány vagy, bár a válaszokból inkább lány...

Az én fiaim 15,5 és 19 évesek voltak amikor az öccsikéjük megszületett. Imádják egymást. Pedig fiúk! Most 3 éves a kicsi és nagyon várja őket haza, a suliból..körbe ugrálja őket, nagyon szeretik egymást. Most ismét babát várok, de már nem izgulnak a nagyok:).

Persze az ő feladatuk a játszás, utána mennek a saját dolgukra...

2013. nov. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Na, hogy van a kisbaba? Es te? :)
2013. dec. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Megvan!!!!!!!!!!!!
2013. dec. 9. 14:39
 19/20 A kérdező kommentje:
Lotti lett,nem Kitti :)3100g 56cm dec 3 ra született meg,már két napja itthon van.nagyon aranyos de rengeteget alszik.pólyában már fogtam is meg büfiztettem is:)nem tettem tisztába még lehet gáz vagyok de nem XD nem is hallani a hangját :)de nagyon furi h itt van,viszont megnyugtató is :)máshogy képzeltem ó nagyon pici :)meg ilyeneket h tápit csinálok neki,kimosom a cumisüveget,anyunak enni adok stb :)igyexem segiteni sokat.A bnőim mindig jönnének de nem szabad mert még olyan kicsi,h csak ha két hetes lesz,anya mondta,de akk bátran.Anya elég gyenge,mert állitolag rengeteg vért vesztett.idejött mama is h főzzön neki meg nekem de én is szoktam.Apa jobban tart Litti-Lottitol mint én,azt mondja már nem is emlékxik,milyen egy ilyen csepp babaXD
2013. dec. 9. 16:14
 20/20 A kérdező kommentje:
am lány vagyok :)
2013. dec. 9. 16:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!