Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt, aki 40 évesen, vagy...

Van itt, aki 40 évesen, vagy felette szült? Nehezebb volt ennyi idősen egy pici babával?

Figyelt kérdés
2012. máj. 10. 22:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

39 múltam, amikor szültem. Szerintem nem volt nehezebb, bár ez az első babám, így nem tudom, milyen lett volna 25 évesen. :)

Nekem nagyon jó így, sokkal megfontoltabb, nyugodtabb, kiegyensúlyozottabb vagyok, mint a fiatal anyukák, akikkel a játszótéren találkozom (TISZTELET A KIVÉTELNEK!!!)


Nem híztam el, nem volt nehéz a szülés sem (persze ez talán a genetikának is köszönhető). A terhesség nem volt sétagalopp, 7 hónapig hánytam, utána végig kínzott a gyomorégés, de ez nem tudom, hogy a korom miatt volt-e.


Összességégében nagyon jól érzem magam a bőrömben, szerintem hozzáfiatalodom a többi anyukához, vidám vagyok és nagyom boldog. Nem érzem tehernek a gyereket és a házimunkát sem. Persze nem tudom, mi lesz, ha fiam kamasz lesz, én meg 55 éves (mások ilyenkor már nagymamák is lehetnek akár), de remélem, menni fog :)

2012. máj. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm története: a terhesség ugyanolyan mint az előző kettő (neki mindegyik nehéz volt), a kicsivel nyugodtabb, tapasztaltabb, ez látszik is a kettőjük kapcsolatán.
2012. máj. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én ma vagyok 39 és van egy 10 hetes babám,ő a negyedik,a többi gyerköcömet,20,21 és 29 évesen szültem de nekem a negyedik volt a legkönnyebb a terhesség is és a szülés is.Az elsővel hónapokat voltam kórházban és egy rakás gyógyszert szedtem,a másodikkal már csak egy hónapot töltöttem kórházban és kevesebb bogyót kellett szednem,a harmadikkal 1 hét volt a kórház és nem kaptam bogyót,a negyediknél pedig már semmi nem volt,se kórház se bogyó:-)nekem sokkal könnyebb minden most mint régen volt,de ezt nem konkrétan a koromnak tudom be hanem a tapasztalatomnak is.Minden gyereknél egyre tapasztaltabb lettem és igy sokkal egyszerűbben és gyorsabban tudok kezelni minden problémát.
2012. máj. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!