Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy éljek 16 évesen egy babával?

Hogy éljek 16 évesen egy babával?

Figyelt kérdés
kistesom lesz...nem bánt a dolog csak nem tudom elképzelni..mi lesz ha pl..leejtem?v sirni fog nálam?v nem tudok majd aludni tle ha sir,mert áthallik?

2013. nov. 13. 13:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
66%
Imádni fogod, szerintem :) Tök cuki lesz, kötődik majd hozzád, tuti nem fog sírni és hatalmas előnyre, sok tapasztalatra teszel majd szert a jövőre nézve :) te leszel mindig a nagy tesó, akire felnéz :) Nagyon jó buli lesz! Sírni lehet hogy fog esténként és néha felébredsz rá, sokszor a Holdra kívánod majd, de szeretni fogjátok egymást, szerintem :)))
2013. nov. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Ne csinálj magadnak problémát előre!

Várd meg, hogy megszülessen, aztán lehet, hogy tök fogod élvezni.


Nagyon sokan a te korodban már saját babát szülnek, és ők sem ejtik le.

2013. nov. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
nehéz pelekázni meg ilyenek??
2013. nov. 13. 13:39
 4/20 anonim ***** válasza:

Simán. Bele kell majd rázódni.


Az én lányom 12 éves volt amikor kistesója született. Neki is furcsa volt, de nagyon várta.

Az a nagyon nagy lelkesedése( amikor éjjel vagy hajnalban futott át a szobánkba ha meghallotta sírni) 1 hétig tartott.

Ezután pár hétig még kicsit zavarta a sírás, de most már meg se hallja. nagyon imádta kézbe venni, ringatni.

Érdekes hogy nála soha sem sírt. Ráadásul az volt a nap fénypontja amikor a nővérkéje a mellkasára tette a picúrt és ott szuszogott rajta 1 óráig is. Este rendszerint ez volt a program.

A dokinénink mondta hogy a nagytesó lesz számára a minden. És ne lepődjek meg ha neki fog majd először mosolyogni stb.

És igen, tényleg bejött mert ha a tesó hazajön a suliból akkor csak ő létezik a kisfiam számára. Rajongva imádja. És viszont is.

Hatalmas szerelem van a két tesó közt.

2013. nov. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
anya azt mondta én nagyon rossz alvó vtam,fél h a baba is olyan lesz:(remélem minden jó lesz!de nekem olyan furi...még sose fogtam babát,ha rám bizza nem tudok majd mit kezdeni vele.
2013. nov. 13. 13:45
 6/20 anonim ***** válasza:

+ ha lesz majd saját családod sokkal rutinosabb leszel a babáddal :)

sterintem élvezni fogod a kistesót:)

2013. nov. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
de jó :)remélem engem is szeretni fog XD...olvastam anyuval babás ujsagokat sok mindent...de mégis bennem van a para...am köszi a valaszokat!johetnek mégXD
2013. nov. 13. 13:48
 8/20 A kérdező kommentje:
am kislány lesz:)
2013. nov. 13. 13:49
 9/20 anonim ***** válasza:
Gratula! Mit nem adtam volna gyerekkoromban egy tesóért. Hogy fogják hívni a kicsit?
2013. nov. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Kittinek:)köszi:)anya már nov 24.én szül:)nem is tudom milyen lesz,irtatok h jo lesz,de csak félelmetes.sajnálom anyut is h fájni fog a szülés:(
2013. nov. 13. 13:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!