Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, találkoztatok már...

Anyukák, találkoztatok már olyan babával aki 1 évesen nem tud önállóan felülni?

Figyelt kérdés

Kisfiam 6.án volt 1 éves , rá 1 hétre elindult.

Se egyáltalán nem próbálkozik a felüléssel.

Járunk Dévény tornára, de semmi eredménye!


2010. márc. 23. 10:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
én nem találkozam ilyennel. vidd el más helyre, más orvoshoz.
2010. márc. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Azt mondják nincs szervi baja!
2010. márc. 23. 10:27
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is vidd el másik gyógytornászhoz is. Én olyan gyereket ismerek, aki nem mászik. Őt is hordák gyógytornászhoz, de nem ért semmit, elvitték máshoz és ott mondták, hogy sokkal korábban kellett volna. Az ilyen zavarok későbbi tanulási problémát is jelezhetnek (nem feltétlenül), de lehet őket gyógytornával kezelni.
2010. márc. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Milyen orvost javasolnátok?

Hova lehet ilyen esetben fordulni?

2010. márc. 23. 10:37
 5/11 anonim ***** válasza:
Én olyat már hallottam,hogy valakinek a babája először úgy ült,hogy állásból pottyant a fenekére...de hogy ezt mennyi idősen...azt már nem tudom.
2010. márc. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A 2.vagyok. Én első körben a gyerekorvosunkat és a védőnőt kérdezném, mit tanácsol, nekünk mind a kettő nagyon lelkiismeretes, tájékozott, segítőkész szakember. Apropó, nem vette észre egyik sem? Engem minden tanácsadáson kikérdeznek, ha vmi gyanús, küldenek kivizsgálásra.

Esetleg ortopédia? De oda gyerekorvosi beutaló kell. Úgyhogy sztem mindenképpen első körben a gyerekorvos.

2010. márc. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Ó, már a gyerek doki is ki van tőlem.

Azt mondja nincs semmi baja és a védőnő is!

Már össze is vitáztunk ezen, azt mondja benne van még az időben, későn érő típus!

2010. márc. 23. 10:59
 8/11 anonim ***** válasza:
Én még nem találkoztam, de anyukám azt mondja, hogy én ugyanez voltam. 3 hónaposan volt 2 fogam, 8 hónaposan mondatokban beszéltem, 10 hósan mentem és 13 hósan ültem. Mászni hátrafele másztam, és a kezemen löktem magam. Ő is vitt mindenféle dokihoz, de 30 éve még annyit se mondtak, mint ma. Ma diplomás nő vagyok, aki tud ülni és mászni is. Nem azt mondom, hogy ne keress másik orvost, aki megnyugtat, csak azt mondom, van ilyen is.
2010. márc. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Van ismerősöm, hasonló, mint a babád, abból a szempontból, hogy nehezen indult be a mozgása. 9-10 hónapos korában még csak megfordulni se volt hajlandó, 1 évesen négykézláb, aztán szépen lassan a többit, talán 20 hónapos volt mire megindult. Dagi baba volt, arra fogták. Van egy kollléganőm, a kislányuk 9 hónapos, nem ül, nem mászik, fordulni is épphogy csak tud. Egészségesnek mondják. :)
2010. márc. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi kedves utolsó!
2010. márc. 23. 14:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!