Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy éves kor után milyen...

Egy éves kor után milyen gyakran jártok védőnőhőz? , ,

Figyelt kérdés
2009. nov. 17. 19:05
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Előtte is csak a kötelező oltásokkor látta. Azóta meg ha az utcán találkozunk.
2009. nov. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
másfél havonta jár ki
2009. nov. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
nálunk ebben az évben összesen 2szer volt csak kint!!!!!
2009. nov. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
40%
Elvileg havonta kéne találkoznotok.
2009. nov. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekünk a doki azt mondta, hogy a kötlező oltásokkor akarja látni meg persze ha gond van, menjünk.

A védőnőhöz ugyanúgy járunk, mert kismama lettem közben, így havonta viszem a lányom is egy mérésre.Na meg a babklubban is találkozunk havonta.

2009. nov. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
hozzánk ki utoljára talán 3-4hónapos korában jött ki.én úgy vagyok vele,hogy nincs messze és addig is sétálunk egyet.meg jobb(nekem)ha havonta megméretem.Így tudom mennyit nőtt.Amúgy újra pocakos vagyok,viszem is magammal,ha én megyek hozzá,de akkor nem méretem.
2009. nov. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nálam akkor volt kint utoljára, amikor 1 hónaposan megmérte a kislányomat itthon. Utána csak a tanácsadásokra vittem be, de általában nem ő méri a babákat, így nem is látta a kislányomat. Most lesz a lánykám 15 hónapos, meg tudom számolni 1 kezemen, hányszor látta a körzeti védőnő. Mondjuk, nem bánom, mert nem sok dologban segített eddig se...
2009. nov. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Kéthavonta kötelező kijárnia 3 éves korig, utána amíg iskolába nem megy vagy évente kétszer(ha nem jár oviba akkor pedig négyszer évente)Ez 100 %. Rendelet van rá
2010. nov. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
jaj bocs, ő neki kell ilyen sűrűn járni hozzátok. BOCSI
2010. nov. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!