Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden hónapban kell menni...

Minden hónapban kell menni védőnőhöz 1 éves kor alatt?

Figyelt kérdés
2010. okt. 6. 18:31
 1/7 anonim ***** válasza:
igen
2010. okt. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2010. okt. 6. 18:36
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálunk igen!Minden honapban egy éves korig!Utána meg minden évben egyszer!
2010. okt. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hozzánk a védőnő jött, összesen kb. 4-szer volt... Tanácsadásra (ami a gyermekorvosi rendelőben volt) az első 3 hónapban kellett menni, majd 6 és 12 hónaposan, de itt a védőnő "csak" megmérte a babát, a többi a doki dolga volt. 2-szer kellett a baba fejlődésére vonatkozó "kérdőívet" kitölteni, 3 és 6 hónaposan.
2010. okt. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én nem mentem, ugyanis semmi értelmét nem láttam. Itthon mértem és a dr.nőnkkel mindig beszéltem. Ahhoz olyan védőnő is kellene, akihez szívesen vinném a gyermekem, de csak azért h vigyorogjunk egymásra és megbeszéljük, h hol vásárolok a gyermekemnek, milyen volt a legény ill. lánybúcsú....azért nem megyek.
2010. okt. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

NEM!

Nektek nem kell menni a védőnőhöz SOHA. Ha akarsz, persze mehetsz, de nem KELL!

A védőnő viszont köteles menni hozzátok, először kéthetente, majd havonta.

A védőnő egy szolgáltatás, neked semmi nem kötelező, csak neki vannak kötelességei tefeléd (a baba felé pontosabban).

Azt nem tudom, akik itt igen-t irtak, azoknak ki mondta, hogy menni KELL, a védőnő???

2010. okt. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nálunk csak az első héten jött, aztán felénk sem nézett. Eddig havonta menni kellett, de ma úgy néztek ránk, m int az ufókra, hogy mit keresünk ott. Mert csak 6 hónaposan kell menni, 5 hónaposan nem.
2010. okt. 7. 13:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!