Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha a kórházba a tápszert...

Ha a kórházba a tápszert beviszem akkor automatikusan azt kapja a gyerek?

Figyelt kérdés
A válaszokat köszönöm.
2009. nov. 17. 13:35
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm a VÁLASZOKAT, AIDS- es nem vagyok. De majd bemegyek a kórházba és lerendezem az lesz a legjobb.
2009. nov. 17. 17:04
 32/33 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

én éjszakára vissza toltam a babámat a csecsemő osztályra , és ott flegmán közölte velem a nőcike h nem akarok dolgozni, én meg mondtam h nem 6 órát szeretnék nyugodtan eltölteni és aludni ebben a 3 napban hozzáteszem őnző modón, mert h éjfélkor vittem be és reggel 6 -kor kitolták mindenkinek. A lényeg h aláirattak velem egy papirt h ha éhes lenne a baba akkor adnak neki tápszert, én aláirtam és ettől függetlenül még 7 hónapos koráig szopizott, és nem érzem magamat rosszabb anyának annál aki mellett éjjel is ott sírt ,túl volt egy nehéz szülésen és még egy pár órája sem volt h magához térjen és már kapta a babát a nap 24 órájában. Szerintem kell az anyukának is a töltödés hiszen hosszú nehéz napok, hetek jönnek amikor szüksége van minden erejére. Lehet megkővezni érte de én nem bántam meg h így döntöttem.

üdv 1,5 éves kislány anyukája

2009. nov. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 A kérdező kommentje:
Egyet értek a véleményeddel.
2009. nov. 18. 06:32
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!