Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha a kórházba a tápszert...

Ha a kórházba a tápszert beviszem akkor automatikusan azt kapja a gyerek?

Figyelt kérdés
A válaszokat köszönöm.
2009. nov. 17. 13:35
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
75%
Szombathelyen csak orvosi javaslatra kaphatnak a babák tápszert a kórházban.Így próbálnak mindenkit a szoptatásra ösztönözni.
2009. nov. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem természetesen azt kapja,ha eddig is azt adtál neki,nem hiszem,hogy valakinek is szúrná a szemét,hogy vittél és ragaszkodsz hozzá...Én is bevinném,nem bízom az ottani "babakosztban"!!Remélem,nem vagytok nagyon betegek!

2009. nov. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:

Értem, akkor az én bevitt tápszeremet elutasítják majd?

Az okra nem szeretnék kitérni, de akkor nyaggatni fognak a szoptatással, vagy adnak neki ha mondom?

2009. nov. 17. 13:43
 4/33 anonim ***** válasza:
36%

Miért? Elöre eldöntötted,hogy nem szoptatsz,vagy mi?!

A kórházba hiába viszel tápszert,nem adják oda a babának,majd megkérnek "szépen",hogy vedd a fáradtságot és szoptass! Mivel ez az anyának a dolga!

2009. nov. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
87%
Hajjaj, miket fogsz itt kapni ezért...előre féltelek! No, hát szerintem kényszeríteni fognak, hogy szoptasd, itt nem úgy van, mint Amerikában. Ha meg nem megy, akkor asszem olyan tápszert adnak ők, amilyent szoktak mindenkinek, hazamenetelkor meg talán a gyermekorvos ír fel valamilyent. Készülj fel a legrosszabb fogadtatásra, én megpróbáltam szoptatni, de nem ment, hazamenetelkor úgy könyörögtem a doktornőnek, hogy írjon fel tápszert, csak csóválta a fejét és ment tovább a folyosón, nem fogta fel, hogy nem tudok szoptatni, a babám már ordított az éhségtől...Amerikában bezzeg úgy van, hogy szülés előtt kitöltesz egy papírt, hogy hogyan kívánod majd táplálni a babát, és senki nem szól Rád, ha a tápszert x-eled be. Itt meg van szemmel verés rendesen...
2009. nov. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Az meg a másik hogy miféle képen gondozzák a gyerekeket.
2009. nov. 17. 13:44
 7/33 anonim ***** válasza:
68%
Én nem értettem,hogy szülés előtt állsz,vagy beteg a babád?
2009. nov. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
98%

13:40 vagyok!

Első válaszolónak:

Szerintem ha nincs teje az anyukának,akkor hiába ösztönözik szoptatásra...

Nem te írtál hülyeséget,csak kicsit körülményesnek tartom az eljárást!

2009. nov. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Tudom, de érdekelt a dokim azt mondta hogy ne foglalkozzak csináljam és adjam oda. azok a kommentek pedig nem érdekelnek, de köszi hogy figyelmeztettél.
2009. nov. 17. 13:46
 10/33 anonim ***** válasza:
100%

uhh, jajj...azthiszem parázsba nyúltál.

Véleményem, hogy bárhol szülsz és kéred, hogy AZT A tápszert adják a babádnak, meg kell tenniük.

Másik: ha veled van a baba és te eteted, márpedig a legtöbb gyermekágyon ez van, akkor azzal táplálod, amivel TE akarod.

2009. nov. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!