Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha a kórházba a tápszert...

Ha a kórházba a tápszert beviszem akkor automatikusan azt kapja a gyerek?

Figyelt kérdés
A válaszokat köszönöm.
2009. nov. 17. 13:35
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
18%
Na ahol én szültem adnának neked olyan tápszert,hogy megzavarodnál! Hogy meg se próbálsz szoptatni?! Hát rányomják a melledre a baba fejét! És te azt mondanád ekkor,hogy vigyék innen,én nem szoptatom meg! Milyen anya leszel te?!
2009. nov. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
84%

Szia!

Nekem nehezen kezdett szopni a babám, de ennie kellett, ezért ottani tápszert kapott. Másnap meg segítettek a szoptatásban. Velem rendesek voltak, mondták, ha nem megy a szoptatás, akkor segítenek, de kap a gyerek tápszert, mert ennie kell. Hazavittem a babát, szépen szopott 3 hónapos koráig.

De a kórházban nem hagyhatják éhen a gyereket. Ha nem akarsz, vagy nem tudsz szoptatni, akkor abból a tápszerből kap, amit te viszel be.


Minden jót!

2009. nov. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem ne térjünk el a témától. Ha nem akar szoptatni (vagy nem tud) az az ő saját magánügye.

Nekem nagyon nehezen indult be a tejem, amikor beindult, akkor meg nehezen szopott a baba. A kórházban 4 napot voltam, ott szinte nem is szopott.


Hagyjuk békén a kérdezőtt!

Majd ha megszülte a babáját, akkor úgyis másképp gondolja majd!

2009. nov. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
83%
Tudtam, hogy nem ússza meg szegény kérdező! Szerintem is a kórházban kell érdeklődni erről!
2009. nov. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
2009. nov. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
51%
De az a bosszantó,hogy még meg se szült,nem is tudja,hogy mi lesz és ilyeneken agyal! Nekem 2 nap múlva indult be a tejem,az a 2 nap rettenetes volt,szegény babám 2 napig csak üvöltött! Csak azt sujkolták,hogy szoptassam,de csak egy kis elötejem volt és éhezett szegény! Valami teát adtak,hogy azzal itassam,de az meg nem kellett neki. Úgyhogy megváltás volt,mire végre belövelt a tejem,nagyon örültem,a babám is!
2009. nov. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
27%
Csak annyit fűznék hozzá,h aki lelkesen védi a kérdezőt,mert "nem tud" szoptatni,az honnan tudja,h egy szülés előtt álló nő tud-e majd szoptatni?Mondjuk ki inkább kereken,mosdatás nélkül:nem akar.És így tiszta a dolog.
2009. nov. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
76%

14:24!

Megírnád,hogy pontosan melyik válaszra értetted,amit írtál,mert amelyiket én lelkes védőnek gondoltam,ő is ezt írta:"Ha nem akar szoptatni (vagy nem tud)"


Amúgy egyik táborhoz sem szabadna itt csatlakozni ennyi információ alapján,mert akármi is lehet...

2009. nov. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
77%
Pl, ha AIDS-es akkor nem szoptathat! Ezt nem tudhatjuk!
2009. nov. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
80%

Na igen, és akinek daganata volt és levették a mellét, az sem tud szoptatni. És aki örökbeadja, az meg minek szoptassa?

Hagyjátok már az ő dolga. Ha meg nem akar az ő baja, és valamelyest úgyis változik a véleménye, ha kezében tartja a babáját.

Kérdező! Kérdezd meg a dokidat, he legközelebb mész hozzá. Vagy menj be a csecsemőosztályra és ott érdeklődj.

Ha nem egészségügyi okai vannak annak, hogy nem szoptatsz, sajnos tényleg számíts rá, hogy úgy fognak Rád nézni, mint a véres rongyra és hozzád sem fognak szólni. De Te csak a babáddal foglalkozz.

2009. nov. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!