Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális amit a fiam csinál?...

Normális amit a fiam csinál? (lent)

Figyelt kérdés
1 éves lesz a fiam, az a mániája, hogy mindent lefejelget, üti a fejét a falba, az etetőszékbe, a kiságyba, sőt még engem is folyton lefejelget! Olyanokat koppan a kis feje, hogy nekem fáj, ő meg csak röhög rajta! Azt hittem, hogy csak egy hóbort, ami elmúlik majd, mint a többi, de egyre durvább, már hónapok óta tart. Miért csinálja ezt? Nálatok is előfordult?
2009. nov. 17. 12:54
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

szerintem ne aggódj! az én fiam is csinálja. minél nagyobbat koppan, annál nagyobbat kacag magán:-) szerintem tetszik neki, hogy valamilyen hangot vált ki így az adott bútorból, mert fiam a szekrényajtót szereti lefejelni a legjobban, az "dörren" egy nagyot. aztán vihog 2 percig utána:-) ha meg mondom neki, hogy jajjj, ez fájt, ne csináld, annál inkább vigyorog, és nagyobbat csap rajta. szóval nálunk játék ez. ha nem éles a bútor azon része, ahova éppen csapkodja a fejét, akkor szerintem nem gond. bírja a buksijuk:-) pl az én fiam sokszor pörög a tengelye körül, és szerintem élvezi, hogy szédül, mert vigyorog közben és esik kel:-) Remélem majd elmúlik náluk, szerintem nem kell ezt túlaggódni, és nem kell mögötte semmilyen lelki gyötrelmet látni:-))

üdv egy 14 hós örökmozgó anyuja

2009. nov. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Dettó! Az én fiam odarohan az apjához (fogom a két kezét) és megpróbálja izomból lefejelni! Apa igyekszik elrántani a fejét, de néha a Törpe gyorsabb és nagyot koppan a bucija! Erre a gyerek hatalmasat röhög elszalad és kezdi előről! Én úgy látom ez egy játék és semmi több! Ebből is tanul. (11hónapos)
2009. nov. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!