Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nyelt már le valami kissebb...

Nyelt már le valami kissebb tárgyat pár hónapos babátok?

Figyelt kérdés
Tiszta lelki beteg vagyok és egyfolytában szorító síró görcsöm van, mert egy hü..e, ba.om vagyok. Délután mosogattam a 7,5 hónapos babám mögöttem a földön játszogatott. Csendben kihúzta az alsó fiókot és kivett egy lap díszítő matricát,nem hallottam ahogy kihúzta a fiókot. Gondolom a kis fogával leszedett eggyet, én csak az öklendezésre lettem figyelmes. Gyorsan hátba vágtam és lenyultam a torkán és éreztem, ahogy lenyomtam a matricát, én szinte rosszúl lettem olyan ideges voltam. Megijedt szegénykém és nagyon sírt. Hívtam egyből segítséget,de azt mondták telefonba, hogy, ha már lenn van nincs baj, csak figyeljem a székletét és adjak neki jó cukros kamilla teát, hogy meghajtsa. Most alszik már másfél órája és jól van. Ugye nem lessz baja? Hát milyen anya vagyok én ,nem vettem észre, mivel játszik és csak sírok olyan lelkiismeretfurdalásom van, legszívesebben a föld alá süllyednék. Ezt, ha nem írom ki magamból én becsavarodok és a szívem is szúr azóta.
2009. nov. 16. 18:39
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
1 hete az 1 éves kislányom egy bogarat evett meg. Próbáltam kiszedni a szájából, de már csak a bogár fejét tudtam kibányászni...
2009. nov. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
ÓÓó én fel sem tudom sorolni mi mindent evett már meg. De főleg a papírt eszi mindenféle formában, ha rászólok mi van a szádban, rögtön lenyelni,vagy messzire szalad, hogy gyorsan lenyelhesse, nagyon oda kell rá figyelni. Katasztrófa, egy pillanatra nem hagyhatom szem elől, mindent megrág, megkóstol.
2009. nov. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Az én babám 11 hónaposan megevett egy kis kölyökpezsgő-kupak-fóliát, tudod, az a nagyon kemény fémfólia. Tiszta beteg voltam én is, látomásaim voltak, hogy biztos végigvágja a beleit az a kemény fém.

Hívtam a védőnőt, aki azt mondta, ne izguljak, nem lesz baj.

Alig vártam a kakit, reggel jött, benne a fólia.

Matrica egy fokkal jobb, mint a fólia, az legalább puha.

Én megértelek, hogy izgulj, én aludni alig bírtam.

2009. nov. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
izgulj = izgulsz
2009. nov. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a sok levelet, nagyon jól esett a lelkemnek! Már 15 óra és még kaki sehól, a kedve nagyon jó, úgyhogy komoly baj nincs. Már tegnap óta 1/2 l cukros teát megivott, hát már jöhetne az a kaki. Az éjszakám nagyon rossz volt, csak forgolódtam. Ma minden veszélyforrást próbáltam hárítani, amit csak lehetett. Ha egy percre is nem tudok figyelni, akkor etetőszékbe ültetem.
2009. nov. 17. 15:17
 16/19 anonim ***** válasza:
Nem akarlak idegelni, de felügyelet nélkül ne hagyd az etetőszékben! Kicsúszik, kiugrik, stb... Inkább tedd járókába!
2009. nov. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Szia! Be tudom kötni biztonsági ővvel a babát, így biztonságban van és viszem magammal a lakásban mindenhova, persze csak,ha dolgom van, mert egyébként felváltva 3 játszunk vele. Sajnos a járókába nem marad meg, nagyon tud sírni amint belerakom, és nem is marad meg benne. Azért köszi, hogy figyelmeztetsz!
2009. nov. 17. 16:14
 18/19 anonim ***** válasza:
Szia, minden OK?kijött a matrica? A platánleveles
2009. nov. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy érdeklődsz! Hétfőn nyelte le és nem az első kakis pelusban találtam meg, hanem csütörtökön távozott a kicsimből. Lemostam alaposan és beragasztottam a babanaplóba, lássa majd, anya milyen figyelmetlen volt.
2009. nov. 26. 13:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!