Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Én szeretem a Fisher Price...

Én szeretem a Fisher Price játékokat, de melyiket érdemes venni 6hónapos babának karácsonyra?

Figyelt kérdés
2009. nov. 15. 21:50
 1/5 anonim ***** válasza:
KISFIÚNAK: Ha szépen hasal, vagy ül, vagy oldalra fordulva játszik, nézeget: van egy kismozdony, amiben csörgő-zörgő gyöngyök vannak, piros-kék-sárga a tetején is karika van, ami forog, a kerekei is pörögnek. Én Tescoban vettem, most 1200-1500 körül láttam, sokáig használható.
2009. nov. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A kislányom szereti a sütifaló kincsesbödönt. Igaz a formákat nem tudja még betenni (9hós) de benyomja ha én beillesztem neki meg orrát nyomkodja. Beszél is, világít is, zenél is és ezt is sokáig használhatja, egészen addig amíg meg nem tanulja betenni a formákat és emiatt meg nem unja. 6 hónapos kortól ajánlják egyébként, 5000Ft körül van most a Corában ha jól emlékszem.
2009. nov. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Itt megnézheted:

[link]

2009. nov. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mi tanuló kutyát vettünk neki (6990.-)

de nagyon cuki a mászó micimackó is (6990.-)

2009. nov. 16. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én tanuló kutyust vettem neki.
2009. nov. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!