Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Új vagy használt játékokat...

Új vagy használt játékokat vesztek a babátoknak Karácsonyra? Hány hónapos babának?

Figyelt kérdés
2009. nov. 1. 13:32
 1/8 A kérdező kommentje:
Pont 1 éves lesz akkor a pici fiam. A férjem csak használtat akar venni. Olyan meg , amit én szeretnék, lehet, hogy nem lesz. :(
2009. nov. 1. 13:34
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is-is kerül a fa alá! Triciglit 1500ft-ért tudtam venni használtan jó állapotút a tesz-veszről újonnan 5000-től felfelé! Laptopot kapott újonnan 2400ft-ért! Te mit szeretnél venni és a férjed mit szeretne?
2009. nov. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Karácsonyra mindenképp újat. Egyszer van egy évben. Ruhákat szoktam neki használtan venni, de játékot nem. Persze ez attól is függ, hogy mennyire engedhetitek meg magatoknak. Vannak most a Tescoban nagyon jó akciók. Egy csomó játék. Az én kislányom 16 hónapos lesz akkorra, építőkockát kap majd és Rody csacsit. Egyébként nem hinném, hogy észrevennék még, ha valami nem új. Ki lehet fogni jó cuccokat. Ez abszolút pénztárcafüggő.
2009. nov. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Elöző vagyok! 2 éves kislánynak! Tavaj használt F.P. sütifalót kapott szintén Tesz-veszről használtan!
2009. nov. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj nincs a használt játékokkal szerintem. Nekünk nincs pénzünk drága új játékokra, hiába csak egyszer van egy évben karácsony. Amúgy akkor lesz 1 éves a babám.
2009. nov. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Akkor 8 hós lesz a babám. Új játékot fogok venni neki.

De én legfőképp ruhákat kérek majd ajándékba, mert azok nem nagyon vannak.

2009. nov. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudunk 3 gyerekunknek uj jatekokat venni,igy marad a hasznalt,de jo minosegu.
2009. nov. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Karácsonyra ujat fogok venni, mindkét gyereknek. A fiam 7 éves, ő a legókat szereti, akciósan szoktam venni. Kislányom az 1 éves szülinapjára kapott egy járássegítőt, azt használtan vettem a tesz-veszen, meg egy babát.
2009. nov. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!