Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15 hónapos babának milyen...

15 hónapos babának milyen játékokat lehet venni? Pl. Karácsonyra.

Figyelt kérdés
2009. okt. 19. 13:11
 1/5 anonim ***** válasza:
fiú v lány?
2009. okt. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Fiú vagy lány?

Mivel már előbb megírtam a lenti választ, elküldöm a fiú változatot.


Az én fiam is karácsonykor lesz 15 hónapos.

Már két dolgot kinéztem neki, mindkettő kaphatő az

Ikeában is, ill. az egyik talán csak ott.

Az egyik kalapácsos játék, ahol kis fakalapáccal kell leütögetni színes farudakat, a másik pedig egy daru kockákkal nevü, ahol fa darusautó mágneses darujával különböző formákat tud felpakolni, mindegyiknek megvan a helye, így formafelismerő funkciója is van.

A nagyobbik kapott annak idején kis szobai csúszdát, kis műanyag boltnak nevezett valamit, ami csak egy pult volt, de voltak hozzá "élelmiszerek" és azokat nagyon szerette hurcolni.

2009. okt. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem most 16 hós a lányom, elviszem a játékboltba, és elég jól meg lehet figyelni mi tetszik neki, pl. már örömmel tologatja a játékbabakocsikat, meglát egy babát, plüssöt a polcon, belepakolja, így a karácsonyi ajándékkal már nem lesz gond. A csúszda is jó ötlet, meg ha lány akkor játékkonyha,de fiúknak is jók a babahangszerek, képeskönyvek, építős játékok, tanulójátékok pl. a fisher price hernyó, tanuló kutyus vagy maci,az is az előző márka, vonatok, na meg a lábbal hajthatós kisautó (bobby car) meg 3 kerekű bicikli...stb
2009. okt. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kislány és Karácsonykor lesz 15 hónapos. A Fisher Price-os játékok közül már sok megvan neki, játékkonyhát pedig a nagyszülőktől kap :)
2009. okt. 20. 07:35
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]

1. vagyok. én innen szoktam szemezgetni:)

2009. okt. 20. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!