Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyes után mi lesz velem?

Gyes után mi lesz velem?

Figyelt kérdés

Már többször is beszéltem a főnöknömmelmert mondtam neki hogy valószínüleg visszamennék gyes mellett 8 órába!És erre azt mondta hogy még megbeszélés tárgyát képezi, hát a napokban beszéltem megint vele és most azt mondta hogy nem tudnak majd visszatenni az eredeti állásomba mert 8 órás ápolónői állás nincs csak ugye 12 órás!!

Én azt mondtam neki hogy törvényileg kutya kötelessége visszavenni!!

Erre a főnöknőmnek nem tetszett!!

Lehet ennyi kicsit kemény voltam és ezért ki fog rugni ,meg nem is vok neki szimpi ez is kiderült!!Mert tartom a kapcsolatot az egyik kolléganőmmel és ezeket neki mondta,de nem értem miért neki kell ezeket elmondani miért nem nekem !!

Nem értem annyira ideges vagyok e miatt ,tök jó én ugy veszem nincs már melóhelyem!!Kérlek segítsetek ,kinek van még ilyen problémálya és mit csináltok ,mit léptek vagy még korán aggódom??

üdv egy 15 hós baba anyukája


2009. nov. 14. 21:26
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
15%
Egy könyvelővel kellene beszélned,aki nem a főnöködnek dolgozik.
2009. nov. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
15%
22-05ös jól mondja, nem jár a teljes GYED/GYES idejére a szabadság, csak a TGYÁS fél évére és a GYED első évére.
2009. nov. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
15%

Nekem azt mondta munkajogász, hogy köteles visszavenni, de nem ugyanabba a munkakörbe. Ha mást ajánl fel, nem muszáj elfogadnod, de akkor ő mond fel, tehát nem közös megegyezés. Szerintem ez a végeredmény szempontjából tök mindegy, mert nem lesz munkád és kész. Viszont akkor perelhetsz, ha ő mond fel. Kérdés, hogy itt van-e rá jogosultságod.

Szerintem egész biztos volt benne, hogy pici gyerekkel a 12 órát nem fogod elvállalni, ezért is mondta, mert nem akar visszavenni.

Én azt javaslom, hogy keress egy munkajogászt, és tőle kérdezd meg, mert itt a kismamák nem nagyon vannak ebben otthon, nem hiszem, hogy pontos válaszokat kapsz majd.

Általában 5000 Ft gy tanácsadás, annyit megér. De van aki nem kér érte semmit. Esetleg előtte érdemes megkérdezni a tarifát, kicsit ciki, dehát ez van.

2009. nov. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
21%
Sorry, de én örülök, hogy nem az én alkalmazottam vagy...
2009. nov. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
70%
A kérdező meg bizonyára annak örül, hogy nem vagy a főnöke...
2009. nov. 15. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
53%
az én munkahelyemen egy héten 3x 12 óra volt...mégis ott dolgoztam,,,manapság már nincsenek családbarát munkahelyek ,ha más nem lesz én oda megyek vissza dolgozni...jobb mint pénz nélkül stresszelni....a gyerekről nem beszélve...
2009. nov. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
14%
Hát szerencséje is van, ilyen stílussal én mindent elkövetnék, hogy ne "tudjam" visszavenni. De hát minek magyarázom, te sem voltál soha munkaadó.
2009. nov. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Kedves 22.40 mi a problémád velem????
2009. nov. 15. 14:19
 19/28 A kérdező kommentje:

Akinek nem vok szimpatikus bár azt hiszem itt nem ez a lényeg akkor nem kell irni !!

Főleg meg bunkón!!

2009. nov. 15. 14:20
 20/28 A kérdező kommentje:

Most mi itt a baj?

Miről beszéltek már bocsi,de itt nem arról van szó hogy mi lesz velem ?vagyis a kérdezővel?

És nem arról hogy kinek ki a szimpatikus!!

2009. nov. 15. 14:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!